Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Belirtileriniz hamilelik belirtileri. Benim bulantilarim testi yaptiktan 15 gün sonra falan başlıyordu ama bu kişiden kişiye değişir. Canım ben senin yerinde olsam bi kan testi yaptırır rahatlardim.

Sizin hamilelik olabilir mide bulantısı dan dolayı değilde kaşık ve göğüs ağrısı erken başlaması belirtti. Benim mide bulantim 2 ayı doldurduktan sonra oluyordu kişiden kişiye değişiyor

Kizlar bende pco var . 11 aydir çocuk düşünüyoruz, olmuyor. Ne eşime ne benim rahim filmine bakıldı. Kendiliğinden adet olamiyorum. Klomenle yumurtam buyumuyor.

Nasıl bi tedavi uygulanir ? Dr ignelerden bahsetti ganol f falan. Bunlarin maliyeti nedir ? Ozel hastaneye gidicem. Fikirlerinizi merak ediyorum

Canım benim adet olana kadar bekle adet olmazsan üç gun sonra bir test daha yap .bazen testte çıkmayabilir. ..
Evde bolca ovulasyon testiyle beraber aldığım kağıt testlerden var mecbur bekleyip onlardan denicem adet olmazsam canım dediğin gibi. Hastayım desem hasta değilim hamileyim desem hamile değilim bi boşta takılıyorum bulantılarımla beraber hayırlısı inşallah

Insa
InşAllah hamilesindir canım. Çift çizgili testi de atarsin beraber seviniriz inşAllah. ..

Tatlım sen çok kafaya takiyosun böyle yapma bos yere yipraniyosun bende senin gibiydim ama artık takmiyorum kendimi dinlemoyorum çünkü sonu hep hüsran oluyordu.şimdi hayırlısı diyip geciyorm

Bu ay da gebe kalmazsam çok üzülmem acikcasi

Kızlar aramıza katılmayan isteyenler adet günlerinizi yazabilirmisiniz bu msjı cevapla diyerek, adet günlerini yazanları aksam eklicem listeye, hala yazdırmayan varsa onlarıda bekliyoruz :)
Yaş 26, deneme 7 ay, bat 6 Ekim ikinci çocuğu istiyorum inşallah çok beklemeyiz ama.7 ayda bana uzun gelio

Evet 3 senemi boşu boşuna yedi gerçi hakkimdan hayırlısı buymuş diye de düşünüyorum ama sizde birşey yoksa boşuna vakit oldurmeyin eşiniz de gitsin muayene olsun üroloji ya...
Evet demekki hayırlısı buymuş.. Ya eşim ilkinde gitti bişey çıkmamıştı ama 1 seneyi doldurursak gene gidecek

6 aydır korunmuyoruz. Ama son 3 aydır yumurtlama takibi yapıyorum. Önceleri pek önemsemedim
Ben yumurta takibi yapmıyorum busefer ilinde yaptım olmadı aylarca yapmadığım ay oldu şimdide yapmıyorum ama.axaba yapsammi belki tersi olur

benimde dün adetim bitti 14. gün yumurtlamaymış sanırım onuru bekliyoruz bakalım 18.inde ilk denememiz olucak :)

Bana doktor folik asit yazmadı ya gerek Yok dedi anlamadım herkes hamile kalmadan kullanmaya başlamış kullanmasak bi sakınca olurmu
canım doktor banada verdi hamile kalmak için kullanılan birşey değil sadece bebeğin sakat olmasına karşı vitaminmiş öyle söyledi kullanmak zorunlu değil tabiki ama ben al derim

canım bu yaşadıkların benim ilk korunmayı bıraktığım ay oldu o kadar midem bulanıyorduki kesin hamileyim diyordum ama tamamen psikolojik sanırım 7. aydayız daha gelmedi bebişimiz. inşallah sende vardır tabi :)

Kızlar ovülasyon testi yaptım Reglime 3 gün var ben bişey anlamadım

Eklentiler

• IMG_9025.JPG
    24,9 KB · Görüntüleme: 68
canım adete az varken böyle çıkıp hamile olan arkadaşlarımız var inşallah hamilesindir birde normal test yap bence
İnşallah uzun zamandır bekliyorum.hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum .çünkü çok yaşadım.iki tane düşüğüm oldu ve neredeyse 1 yıldır korunmuyoruz.ama olmuyordu

Ben yumurta takibi yapmıyorum busefer ilinde yaptım olmadı aylarca yapmadığım ay oldu şimdide yapmıyorum ama.axaba yapsammi belki tersi olur
Bende ilkinde test yapmadan hamile kalmıştım. Testle daha kolay aslında. En azından gününü az çok biliyorsun

Slm kızlar adetime 7 gün var başım dönüyor uykum geliyor ara ara bulantı oluyor anladım böyle olan var mi

Arkadaşlar bir yardımızı rica edicem biZ eylül ayınd çLışmalRa başldık reglim 10 12 arasında idrar yaptım negatif çıktı daha var cunku reglıme ancak ıkı gundur bel agrısı bugunde deli gibi baş ve bel agrım var ama asıl tuhafı öyle bi sıkıntı vr ki içimde sankı bi kotü haber almısımda o hısle yAsıyor gıbıyım bı gun onceden agrıyan bas agırısı gıbı tuhaf bı Agrı var gebelik kaynaklı bişi olabilir mi. İşten eve zor attım kendimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…