Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hadi al al banada haber ver ama.. Ben ilk denediğimde gaza gelip kan tahlili yaptırdm:))

Tatlım suan isyerindeyim pek çıkamam gibi. Alırsam akşama nobetci eczane bulup oradan alabilirim. Olmadi kan veririm acilde. Ya olsa ne guzel olur. Esimin haftasonu dogum gunu. Hediye gibi bi haber

Tatlım suan isyerindeyim pek çıkamam gibi. Alırsam akşama nobetci eczane bulup oradan alabilirim. Olmadi kan veririm acilde. Ya olsa ne guzel olur. Esimin haftasonu dogum gunu. Hediye gibi bi haber
Aynen süper olur.. Haydi hayırlısı güzel haber olur inşallah

Kızlaar yakın arkadaşımın hamilelik haberini aldım onlarda 8 aydır deniyordu. Kendim hamileymişim gibi mutlu oldum. Darısı bizlere inşallah.
Ne güzel. InşaAllah sağlıklı hayırlı şekilde doğmasıni da nasip etsin Rabbim. Darısı bizlere inşaallah. InşaAllah biz de bu ay bu güzel haberleri duyarız.

Kızlar selam,
Ben de 4 aydır bebek istiyorum ama nasip olmadı. Şimdi ovulasyon testi almaya karar verdim. Şu reglimin 2. günündeyim. Bitince teste başlıcam bakalım hayırlısı.
Başka önereceğiniz kür veya bilgiler var mıdır? Tecrübeli arkadaşlar bir el atın konuya çok meraklı ve heyecanlıyımm

Ovulasyon testinde koyuyu gördüğün gun adami uyandirip sabah cisini yaptırmadan sen isini yaptır ertesi gunde gece yap isini gücünü :) 1 gun atla bi daha yap. Sonra birak bakalim tutuyor mu. Baktin o ay olmadi o sabah seysini koyu gordugun gunden bi gun evvel yap :) benden bu kadar :)) Allah yardimcimiz olsun

Testi kullananlar koyuyu gördükten sonra ara vermemişler çalışmalara ama nasıl olacak bilmiyorum. Sen kullanıyormusun test cnm?

Ben koyuyu gördükten sonra dört gün peşpeşe ilişkiye girdiğimde hamile kalmıştım

Ayy böyle okuyunca ben de heyecan yapıyorum. Peki testi kullanmadan önce ne kadar süre denemiştin? Yoksa direkt testi kullanıp mı hamile kaldın cnm

Ayy böyle okuyunca ben de heyecan yapıyorum. Peki testi kullanmadan önce ne kadar süre denemiştin? Yoksa direkt testi kullanıp mı hamile kaldın cnm
Ben testi kullandığım ay hamile kaldım, ovulasyonın olacağı çift çizgiyi yakalayınca o gün de dahil olmak üzere peipeşe 4 gün ilişkiye girdik

Ben testi kullandığım ay hamile kaldım, ovulasyonın olacağı çift çizgiyi yakalayınca o gün de dahil olmak üzere peipeşe 4 gün ilişkiye girdik

Ben de bu ay kalırım inşallah. Kendimi şartlayıp hayal kırıklığı da yaşamak istemiyorum ama umarım sonuç güzel olur, teşekkür ederim bilgilendirdiğin için :)

Kendini şartlama ama ovulasyon testinin çok faydası oluyor

Ben de faydasını görürüm umarım. 1 yıllık evliyim, evlilik öncesi kadın doğuma muayene olmuştum herhangi bir problem çıkmamıştı. Tekrar gitmedim doktora, eşim gitti onda da bir sorun çıkmadı. Ama bu ay da testle olmazsa tekrar gidicem doktora artık

Testi kullananlar koyuyu gördükten sonra ara vermemişler çalışmalara ama nasıl olacak bilmiyorum. Sen kullanıyormusun test cnm?

Aradan kastim yumurtlama gunu kadar kasmayin yani kuzum rutine donun
Test 1 ay kullandim sonra duzeldi hep ayni olunca kullanamdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…