Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben adet günümü bekliycem canim bu 5. Denemem erken umutlanıp hayal kırıklığı olsun istemiyorum
ben de hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum ama öncesinden sonucu öğrenmek olumlu ya da olumsuz daha iyi mi olur bilemedim.
peki test yapmak istesem kaç gün öncesinden yapabilirim

Teşekkür ederim bir de.oyle denerim ozaman :)

Laboquik marka ovulasyon testi kullanıyorum ben 26 günde bir adet görüyorum 10. Gunden başladım yumurtlama takibine ama hiç yakalayamadım yumurtlamayı hep silik cıktı

acaba testi sabah akşam mı yapmak lazım öyle okumuştum bi yerde. Kızlar siz günde 1 kere mi yapıyorsunuz.?

benim dün bitti adetim bugün başlıycam çalışmalara hiç boş bırakmak yok bütün günleri doldurun bu ay

Bende böyle düşündüm 2 aydır afet bitiminde eşim yanımda değildi ben hep memleketteydin yada yatalı misafir vardı:) o yüzden gebelik oluşmamış olabilir diye düşündüm

Bende böyle düşündüm 2 aydır afet bitiminde eşim yanımda değildi ben hep memleketteydin yada yatalı misafir vardı:) o yüzden gebelik oluşmamış olabilir diye düşündüm

Kızlar kendinizi yoğun tempolu bir aya hazırlayın boş yok. Kasımda bebişli inşallah :)))

Selam arkadaşlar hayırlı cumalar. Benim 3bucuk yaşında bir kızım var ve Mart ayında da bı oğlum oldu ama oğlumu kaybettim 6 gün yasayabildi çok zor evlat acısı hasreti Rabbim kimseye yasatmasin ve ben tekrar bı evlat istiyorum kızım kardeşini çok bekliyordu ama göremedi benim durumum da kötü oğluma çok yanıyorum sürekli aklımda ama tekrar anne olmak istiyorum. Oğluma kurduğum hayallerini kardeşleriyle yaşamak istiyorum nasip olursa.

Çok çok geçmiş olsun canım

AŞURE GÜNÜ NİYET VE HAYR İSTEKLERİN KABULÜ İÇİN;
Aşure gününde 786 besmele-i şerif her ne niyet üzerine okunursa kabul olur...
Aşure günü akşamla yatsı arası 40 Fatihayı şerif ne niyet üzerine okunursa kabul olur..
Kızlar yarin yapalım inşallah Dualarimiz kabul olur

Sabah yaptim silikti bakalim aksama nasil cikacak. Saat farkiyla kacirmazsin insallah merak etme. Bol bebisler :)
Amin amin canım inşallah diyelim önümüzdeki ayda denicem sonra umutlar seneye kalcak cunku yaz bebişi istiyorum yazın doğum iznine cıkmak istiyorum, kışın doğurmak istemiyorum hayallerim var cunku ama herşeyi Allah bilir en hayırlısınıda en kötüsünüde...

Kızlar ovulasyon ile kendinizi strese sokmayın bir gün arayla birliktelik yaşayın ..bir yerde spermin içeride 3 gün yaşadığını duymuştum araştırın derim bence. .stres oluyoruz böyle bende ovulasyon testi kullanmak istiyordum ama kararsız kaldım şimdi

Başınız sağolsun Allah onun acısını hafifletecek bebişler verip kucağınızı doldursun inşallah

Aslında bi kere kullanınca işi çözüyorsun bende yeni yeni çözüyorum ama bi dahaki ay doktora gitcem yumurta takibi ve çatlatma iğnesi için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…