Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bizde kaan aydosa tesavi olduk 6 ay sonunda şükür eşimin degerleri yükseldi 82 milyon sperm %70 hareketli ne diyorsunuz kızlar bu ay çok umutluyum dua edin
Cnm ne sorun vardı sizde dr ne uyguladı masallah değer güzel inşallh bu ay hamile.kalirsn

Cnm ne sorun vardı sizde dr ne uyguladı masallah değer güzel inşallh bu ay hamile.kalirsn
Sperm hareket %15 di sperm sayımız 19 milyondu ayroca %65 dna hasarımız vardı 4,5 yıllık evliyiz kaann hoca umut oldu bize dna hasarımızı 6 ayda % 7 ye düşürdü çok şükür şimdi beklemedeyiZzz emodeks ve menagon igne tedavisi gördü eşim

Kızlar bu arada 24 25 günde bir hasta olan arkadaşlar var mı yunurtlama günümü telefondaki programlarsan ayarlıyorumda

Merhabalar, ben mart 2017 de kimyasal gebelik yaşadım. Mayıs 2017 de tekrar hamile kaldım ve 11. Haftalık ikrn kalp atışı durdu Ağustos da kürtaj olmak zorunda kaldım..
Korkuyorum ama ümidimi kaybetmedim. BAT 10 Kasım

Pkoyum kızlar bende 2 kere hamile kaldım ama ikisinide kaybettim.Bu ay bende yumurta geliştirici kullandim bu hafta yumurtlama haftam 19 kasımda adet tarihim inşllah hayirlisiysa hamile kalirim

bende varım :) biz 1.5 yıldır çabalıyoruz. Bütün testlerimiz yapıldı her şe güzel cok şükür... Doğal yolla hamile kalmayı bekledim ama olmayınca bi yerden başlayalım dedik bu ay klomen ve ovitrelle yumurta takibi ile başladık...Bat 10 kasım Rabbim hayırlı zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah...Çok hasretlik çekmeden kavuştursun Rabbim bebeklerimize...

Selam kızlar benmde bat bugün heyecan dorukta . Hakkımızda hayırlısı

Merhaba kızlar yeni bat 1 Aralık geçen ay başka şehirdeydim o yüzden bu ay çalışmalara başlamayı düşünüyoruz hadi hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…