Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
1sene 8 ay oldu bızımde ıkıncı ayımız aynen daha yenıyız ıkımıde denemeler ıcın yas 28ın ıcındeyım cnm pekı önerışeron varmı
Canım valla buraları falan okudum bence en büyük engel stres gibi gözüküyor akışına bırakmak en iyisi gibi, yumurtlama günlerini tespit ettikten sonra tabi

Daha yenı cnm stres yapmamamız lazım ama ıste olmuyo gecen ay cızgır gordum belırtılerde vardı adette ıkı gun gecıktı hamıleyım sandm sonra cok agrılı adet oldum garıptı testımı atayım bak. Daha yumurtlamam olmadı sanırım benımde akıntımdan anlıyorum lh testı falan yaptıgımda 17 18 de koyu oluyodu kısmet bugun 15.gunun

Eklentiler

• 860AD389-A21C-49ED-B2B4-16F185F4796B.jpeg
    860AD389-A21C-49ED-B2B4-16F185F4796B.jpeg
    52,9 KB · Görüntüleme: 73
merhaba değerlerimi yorumlar mısınız acaba ? gebe kalabilmem için normal değerler midir ?
estradiol 91,2
fsh 8,16
Lh 8,87
prolaktin 6,99
tsh 1,87

Daha yenı cnm stres yapmamamız lazım ama ıste olmuyo gecen ay cızgır gordum belırtılerde vardı adette ıkı gun gecıktı hamıleyım sandm sonra cok agrılı adet oldum garıptı testımı atayım bak. Daha yumurtlamam olmadı sanırım benımde akıntımdan anlıyorum lh testı falan yaptıgımda 17 18 de koyu oluyodu kısmet bugun 15.gunun
Canım çift çizgi var gibiymiş testte belki kimyasal geçirmiş olabilirsin, bn de 19.gün yumurtluyorum canım bugün 12.günüm canım pik yaptığında ilişki durumu nasıl olacak onu bilmiyorum ovulasyon testi kullanınca

Canım çift çizgi var gibiymiş testte belki kimyasal geçirmiş olabilirsin, bn de 19.gün yumurtluyorum canım bugün 12.günüm canım pik yaptığında ilişki durumu nasıl olacak onu bilmiyorum ovulasyon testi kullanınca
En son yazdıklarını anlamadım cnm testten ıkı gun sora adet oldum oluncada beta yaptırdım negatıf cıkmıstı ama ultrasonda dr kıst var demıstı ondan sorada gıtmedım ıns yoktur kıst adetle atılmıstır gec ve zor yumurtlamıssın dedı bıde gecen ay bu ay 15.gun daha oyle akıntım yok lh testıde yapmadım

En son yazdıklarını anlamadım cnm testten ıkı gun sora adet oldum oluncada beta yaptırdım negatıf cıkmıstı ama ultrasonda dr kıst var demıstı ondan sorada gıtmedım ıns yoktur kıst adetle atılmıstır gec ve zor yumurtlamıssın dedı bıde gecen ay bu ay 15.gun daha oyle akıntım yok lh testıde yapmadım
Lh testinin diğer adı ovulasyon testi canım orda iki çizgi eşit olduğunda pik yaptı deniliyor ondan öyle dedim, işte lh testinde pozitiften sonra mi ilişki olmalı ertesi gün mü bilmiyorum, bazı aylar yumurtlama gecikebiliyor olabilir yani sonuç olarak yumurtlamışsın önemli olan o, bn de kontrole gittiğimde rahmin ve yumurtalıkların temiz dedi doktor bakalım nasip bu işler galiba

Lh testinin diğer adı ovulasyon testi canım orda iki çizgi eşit olduğunda pik yaptı deniliyor ondan öyle dedim, işte lh testinde pozitiften sonra mi ilişki olmalı ertesi gün mü bilmiyorum, bazı aylar yumurtlama gecikebiliyor olabilir yani sonuç olarak yumurtlamışsın önemli olan o, bn de kontrole gittiğimde rahmin ve yumurtalıkların temiz dedi doktor bakalım nasip bu işler galiba
Lh testı ıkısıde koyu cıkınca ıkı gun oconde yumurtlama oluyo dıye bılıyorum ılk ay ben tespıt etmıstım ınıncı ay edemedım testlerımde bıttı zaten gec yumurtlama olmus cokmadı ondan heralde bu ayı sabırsızlıkla beklıyorum korkuyorum da aslında uygulayamıcam dıye

Sanırım bu 16.17.gundu bende 19.20 de yumurtluyorum sanırım akıntımda anlıyodum ama buay daha akıntı yok 15.gun bugun

Eklentiler

• E4711E36-9DF8-4DCE-ADD4-6F4F8432DF46.jpeg
    E4711E36-9DF8-4DCE-ADD4-6F4F8432DF46.jpeg
    35 KB · Görüntüleme: 65
İnşallah amin canım :) ben bu ay yumurta takibi yaptırıp çatlatma iğnesiyle hamile kalmaya karar verdim. İlk cocuktada öle yapmıştım hiçbi sorun olmadığı halde beklemek istemedim. Yine beklemek istemiyorum :KK43:
Selam..Bende senın gıbı ılk cocugumu Igne ıle oldum uç yıl sonra. Sımdı ıkıncıyı ısıtıyoruz yıne ıgne ıle mı olur acabaa

Insallah canım ne zamandır deniyorsun
4 aylık evliyim. Daha yeni ama picos olunca maalesef korkuyorum ve o yüzden acele ediyorum. Adet gecikmesi dışında zaten başka belirti de yok. Zaten gecikiyor hep. Ara ara sizi oldu kasıklarimda o kadar

X