Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Selam canım hamileliktende olabilir adettende. İnan bana geçen ay kusmasından tutta baş dönmesi bayılma hissine kadar herşeyi yaşadım ve adet oldum inşallah sen hamilesindir bol şans diliyorum...
Insallah cnm ya ilk defa basima boyle bsey gelio ve hala devam edio su gibi

Cnm neguzel hic uzulme korkmada bi tıkaniklik yapisiklik varsa duzelicek sende yavruna kavusacaksn Allahım buyuk
Çektirdim bugün sonunda şu filmi anestezili. Kanamam var şuan ağrım yok ama. Birinden kolayca geçmiş, diğeri de geç olsa da geçmiş sıvı. Belki de tıkalıydı ilaçla açıldı bilmiyorum. Çok şükür atlattım.

Cok sevindim cnm bak korkulcak bsey yokmus tam tersine iyi oldu buyuk engel tıkanıklik

Cok sevindim cnm bak korkulcak bsey yokmus tam tersine iyi oldu buyuk engel tıkanıklik
Evet iyi ki çektirmişim hem içim rahatladı hem de tıkanıklık açılmış oldu varsa. Ve dr iki aydır ultrasonda polip görüyordu, filmde polip de çıkmadı yani yanlış görmüş o yüzden çok mutluyum şimdi.

Kızlar eşim test yaptırdı bi bilen varsa yardım etsin doktora göstermedik.

Eklentiler

• Screenshot_2017-10-27-21-27-11-280.jpeg
    35 KB · Görüntüleme: 63
Kızlar bende yeni katıldım 26 yaşındayım 2 yıllık Evliyim 1 Yıldır korunmuyoruz ama bir Türlü nasip olmadı çatlatma iğnesi klomen hsg kendimle alakalı ne varsa yapıldı sorun yok .Eşimde hareket sorunu Olduğunu öğrendik heromax diye bir ilaç gıda takviyesi olarak kullandı bir ay sadece sorunın ortadan kalktığını söylediler Eylül Ay'ı kontrolünde ama yine de devam ediyor ona gün içerisinde de iyi geldiğini söylüyor buna göre bakarsam 2. Ay yani sağlıklı olarak 2 aylık deneme diyelim yinede olmadı yumurtlama için test yapıyorum 5 gündür 14. Günündeyim beklenen adet tarihim 11 Kasım ekleyin beni de listeye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…