Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gönül ister takilmayalim ama ne mümkün

kizlar ben de suan heycanla bekliyenlerdenim malesef kan testi yaptiramiyorum . Bu hafta ya adet olucam yada hamileyim ama heycandan duramiyorum. Dun test yaptim negatif cikti son kullanma tarihide gecmisti testin. Adetimde cuma gunu baslamasi lazim. Napsam acaba hemen gidip test alip tekrar mi yapsam yoksa cok mu erken ?

Aslinda hamile oldugumu pek sanmiyorum ama yinede iste bir umut beklemekteyim

cok dogru soyluyorsun canimda ne biliyim, sabir edemiyoruz ertesi gunu zaten dusunmeye basliyoruz oldu mu olmadi mi diye

aslinda benim bu kadama takilan piskolojikmen etkiledigi icin cocuk olmuyormus ya o nasil birsey acaba. Vucut o kadar isterken nasil olurda ters tepki yaratiyor. Aklima sey geldi hani derler ya ayi yavrusunu severken oldurmus o hesap mi bizimki acaba

Bekle canım adetinden bir hafta geçsin

Sende beklemelisin .d

Benim bat da kasımın 4 ünde canım daha çok yeni olabilir hemen hemen aynı zamanda ovulasyon tarihimiz hatta senin bundan sonra başlıyor sanırım ovulasyon zamanlarında benimde kasigima ağrı giriyor
Öyle bir ağrı değil canım çok farklı ilk defa böyle bir şey yaşıyorum son 4,5 gündür sürekli var .hatta birisinde sancidan yuruyemedim...

Selam kizlarrr sali catlatma ignesi oldum haftaya sali bitane daha olucam kasimin 15 ine kadar nasil bekliycemmm
Akinti felan olmadi bende sanirim bu ay bisey yok

Merhaba cnm ben eylülde klomen kullnadim ise yaramadı dier ay doktrda asilama istiycem sen bu yöntemle mi gebe kaldın. Bu arada rahim flminden korkuyorm sanırım sadece asilama deniycem

Canim ben battan 3 gün önce yapmıştım negatifti. Ama regl gecikti 4. Gününde yaptım ve pozitif çıktı. Sen bide 6 gün önce yapmışsın herşey olabilir. Takma kafana üzme kendini. 4 ay da çok kısa bir süre umutsuzluğa kapılmak için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…