💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Zumruduanka96 SAT 28 Ağustos, BAT 27 Eylül Şans getir bizeBereketli bir Eylül ayı olsun inşallah

Teşekkür ederim balım kötü niyetine demedim beni anladığını düşünüyorum
Yok canım niye yanlış anlıyım seni haklısın ne bileyim benimkinin huyu öyle surat yapınca hemen yola geliyor o yüzden akıl vermek istedim ya bi de canım birşey diyecem benim kaşık ağrıları geceleri daha sık oluyor ve uyutmuyor iki gün önce test yaptım dayamadım ama negatif bat 21 inde acaba yarın testi yapsam mı dayanamıyorum çünkü

Çatlamadan kaç gün geçti balım ay hadi inşallah

Bir dahaki aya canım üzmek yok
Çok üzülmedim canım artık nasip. 3 aylık evliyim zaten geçen ay yok çakşır yok çörek otu ovülasyon çok kaptırdım. İlk 1 sene olmaması bile normal diyorlar doktorlar. Bu ay stres yapmıcam takip bile etmicem normal akışımda yaşayacağım buralara regl yaklaşınca gelirim insallah güzel haberlerle

Evet ya 2 saattir sıvı almıyorum, ama ben jeli sıkmıştım kavga edince duşa girdim falan acaba ondan mı böyle çıktı onun etkisi var mıdır durduk yere şu hale bak yaa keyfim kaçtı valla
İlacın etkisi var mıdır bilmiyorum ama çatlamış da olabilir belki sen bugün muhakkak değerlendir yarın da testi yap

Oy kuzum daha çok erkenmiş Rabbim hayırlısıyla nasip etsin

İlacın etkisi var mıdır bilmiyorum ama çatlamış da olabilir belki sen bugün muhakkak değerlendir yarın da testi yap
Aynı gün nasıl çatladı onu da anlamadım ya stres yaptım ondan mı acaba anlamadım ki, aynen hemen değerlendiriyim ya hiç umudum kalmadı bu yumurtlamadan ama bakalım kısmet gidiyim de geliyim ben bi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…