💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Hımm anladım kuzum inşallah ilaçsız yükselir de gerek kalmaz. Doktorun da geçici olabilir demiş zaten

fnd_50 okuldaki sorun çözüldü mü canım daha iyi misin
Çözülmüyor çözülmeyecek gibi de duruyor kuzum Allah’a dua ediyorum inşallah yardım eder. O kadar stres oldum ki bilmiyorum tutar mı tutmaz o kadar strese yumurtlama bile mucizeydi benim için tabi iyi gelişip catladıysa bilemiyorum.ve bu ay tek yakın ilişki bir önceki akşam oldu sabahına çatladı diye düşünüyorum.

Bence mükemmel zamanlama olmuş. Sen hiç dert etme vakit geldiyse olacak Sen şu an ki pürüzleri yok etmeye bak. Huzur önemli iş yerinde İnşAllah çabucak hallolur

Tamamdır hadi dedim kendini topla işimiz var bugün şart mı diyor adam başka zaman kendi dolanır bi tarafımda tövbe ya Kaçarın yok dedim ama şu günleri atlatıyım ben biliyorum yapacağımı
Heh aferin kız böyle işte azcık alttan al sonr zaten yapmanı yaparsın

İnşallah kuzum ve ben oğluma hamile kaldığım ay da çok az tek tük ilişki olmuştu. Bunda da çok olmadı ilişki.çünkü erken çatladı yumurta. Ne olduğunu anlamadım.
O zaman hamilesin diyebiliriz işte böyle tek tük ilişkilerde geliyor o bebişler. 7 günde 8 değerlendirme yaptığım zamanlar da oldu, ne gelen oldu ne giden olacağı varsa olacak inşalah kuzum. Bu ay oğlunun uğuru üstünde olacak inşallah benzer günlerde alacaksın hamişlik haberini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…