💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Hastalanacağını bilseydimm sürekli yazardım bebeğim suyuna limon sık iç halsizliğe iyi gelir canım ama boooolca sık epey ekşi olsun

Yemin ederim ben eşimde öyle.boyle yapa yapa kaç defa günlerim boş geçmişti bu ay ilk defa biraz iyi diğer aylar çoğunda küsmustuk hep dediğin gibi adet olana. Kadar arani iyi tut. bernaad
Kız hiç böyle olmazdı normalde birde aferdersiniz yani hasta bile olsa böyle yapmazdı uğraşıp çabaladığım zamanı buldu nazlandı delirtti beni ama iyiki yazdım buraya içimi boşalttım, sizde rahatlattınız iyi ki varsınız ya hepiniz

İnsan içini boşaltinca rahatliyor gerçekten kız sende adete kadar suyuna git zaten lazım olduklarında hep böyle yapıyorlar

Tsh için regl olup olmamam önemli değil canım ama diğer hormonlar için önemli Aylık baktırıyorum zaten tsh değerine. Son ay çok takviye ve duphaston kullandığım için hormonlara da baktırmak istedim, reglin 2. Günü baktırdım. Östrojen 10 çıkmış o da düşük bir değer. Yükseltmek için bir çok şey yiyip içiyorum İnşAllah ilaçsız yükseltebilirim Östrojen hariç diğer hormonlarım güzel çok şükür Sonuçları hamileliğimdeki doktoruma attım geçici bir durum olabilir önümüzdeki ay tekrar yaptır yine düşük değerde olursa gelirsin dedi. Bakalım nasıl olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…