💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Biz de hastalık yüzünden kavga ettik değerlendirme yalan oldu herkes hasta herhalde bu ay ya gelip yumurtlama haftamızı buldu birde püüüü

Aaaaa yok böyle günde kavgayı unut ılımlı yaklaş ve alıcağını al
Kız niye alttan alsın sonuçta kendisi için tek yapmıyor bu çocuğu asıl alttan almazsa tavrını koyarsa erkek yaklaşır bu kadar erkeklere yüz vermeyin kızlar Allah aşkına başımıza çıkıyorlar ya sen tribini yap inan o zaman kendisi isteyip tamam yapalım diyecektir biz bu kadar uğraşıyoruz beyfendilerin hareketlerine bak sinir oluyorum bu erkeklere

Biz de hastalık yüzünden kavga ettik değerlendirme yalan oldu herkes hasta herhalde bu ay ya gelip yumurtlama haftamızı buldu birde püüüü
Hahahah gece degerlendırın bence sen ona bı tane soguk algınlıgı ılacı ver agrıları gecsın,sonra ver fındıgı fıstıgı.amaa napıyodukk arkamızı dönüyoruuz hastalık kapmıyoruuuz

Canım normal zamanda olsa evet dediğin haklı ama şuan senın dediğin gibi davranırsa gün kaçar lütfen daha dikkatli yorum yapmanı rica ediyorum

Ya bende o yüzden çok sinirlendim ben kaç gündür yapmadığım şey kalmadı hiç yemem dediğim yiyecekleri yer oldum araştırıp araştırıp, hasta hasta onu çekiyorum ona noluyorsa ddim böyle nazlılık olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…