💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Buda başka marka ile yaptığım testim

Eklentiler

• IMG_20230914_192131.jpg
    IMG_20230914_192131.jpg
    74,2 KB · Görüntüleme: 48
Bugün testim pik oldu ve değerlendiremicem o kadar sinir stres oldum ki çıldırcam ya 🤦🏻‍♀️ bana moral ver bebişkom @Zumruduanka9😭 Yarın bir gün değerlendirsem de bir işe yarayacakmış gibi gelmiyor şuan 🤦🏻‍♀️

İyiyim canım bu aralar işlerim yoğun onlarla uğraşıyorum. Bebiş çalışmaları da biraz sallantılı gidiyor hormon değerlerimden biri çok düşük çıktı onu normal seviyeye çıkarmaya çalışıyorum beslenmeme dikkat ederek. Regl olunca tekrar ölçtürcem İnşAllah düzelir🤲🏻 Hormonların hepsi normal olmadan boşuna uğraşıyorum gibi geliyor tabi vakti gelince her türlü olacağını biliyorum ama yinede karşıma çıkan engelleri aşmaya çalışıyorum ☺️

Sen nasılsın iyi misin? Neler yapıyorsun ☺️
Bu msjın devamını bulamadım S simurgggg sormuş hangi değer diye ama bulamadım ondan ben de soracağım kuzum kusura bakma. Hangi değer düşük çıktı? Bi de adet yokken nelerine batırdın ? doktorun mu istedi? Normalde adetliyken bakılıyor ya ondan kuzum hem şaşırdım hem merak ettim 🙏

Hıhııı bekledim geçmiş olsun balım neyin var 🥰🥰
Seniii yerimmmm ❤️❤️heryerım agrıyor uyuşmalı agrı hemde başım vucudum boynum,degerlendırme ugruna eşimden hastalık kaptım🥹🥲 o bile dediki Allah ne şartlarda degerlendırdıgımızı ugrastıgımızı goruyor dedı yazık😂ama tüm eklemlerım sızlıyor ya:KK43: inşallah gecer en kısa zamanda

Seniii yerimmmm ❤️❤️heryerım agrıyor uyuşmalı agrı hemde başım vucudum boynum,degerlendırme ugruna eşimden hastalık kaptım🥹🥲 o bile dediki Allah ne şartlarda degerlendırdıgımızı ugrastıgımızı goruyor dedı yazık😂ama tüm eklemlerım sızlıyor ya:KK43: inşallah gecer en kısa zamanda
Ay gülsem mi ağlasam mı rabbim emeklerinizi boşa çıkarmasın 🙏🙏😅😅valla helal olsun

Kız kavga ettim çok sinirlerim bozuldu ama dayanamayıp çattım 🤣 ben o kadar plan yapmışım adam hastayım diyor cinler tepeme üşüştü
Sekerım bana esımden çok pis hastalık gectı,degerlendırırsenız arkanı dön😂😂sakın öpme sonrası çok acı oluyor haberın olsun😂

X