💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Daha önce aşılama olmuş muydun kuzum nasıl bir işlem zor mu bu ya olmazsa öbür ay mutlaka gidicem doktora yani inşallah diyeyim sanırım yakında beni de o işlem bekler. Sen onu dert etme olacak olduktan sonra bir damlası yeterli

Üçüncü kuzum benimki. Çok kolay bir işlem. Umarım gerek kalmaz ama yaptıracak olursan araştırmadan cahil cahil git. Hiçbir yerden bilgi bakma. Ben öyle yaptım. Hatta ilkinde çok mutlu güle oynaya gittim. Ben yaptırabiliyorsam herkes yaptırır. Canım tatlıdır benim. Toplamdaki hissiyat 30 saniye falan sürüyor, işlemin hepsi 3 dakikadır.. Sonra 20 dakika uzanıyorsun. Bitti gitti.

Kız hangi marka aldınız? Bi dahaki ay ben de alıcam. Tadı o kadar güzel miymiş? Kenger sakızının tadı nasıl damla sakızı gibi bişey mı?

Ohh şifa olsun kuzum. Ben bugün çatlamadan sonra bıraktım çakşırı. Afra öyle demişti.

melisaa93 inofolici çatlamadsn sonra da kullanacak mısın kuzum? Ben benim kullandıklarını bıraksam mı devam mı etsem bilemedim

Evet kuzum birlikteyiz. Ovulasyonla takip ediyor musun kuzum çatlamayı?
Evet canım ovulasyon kullanıyorum 3 gün oldu başlayalı daha çizgi göremedim bakalım, bugün akıntım başladı aslında ben koyulaşmaya başlar diyordum ama ı ıh bakalım ne zaman gönlü olacak ☺ sen de takip ediyor musun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…