💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Hanımlar daha öncesinde doğum kontrol hapı kullanan var mı? Bıraktıktan sonra ne zaman normale döndü vücudunuz? Doktor bana 2-6 ay dedi ama internette başka doktorları izledim bırakılan ay yumurtlama başlar o yüzden gebelik oluşabilir demişler.

Çatlamadan sonra bırakıcam folik asit içeren başka bir vitamin kullanıcam canım. Regenesis max adı

Ben bıraktığım gibi hamile kaldım kuzum ertesi ay. Kimyasal oldu ama

Beeeen geldimmmm Beni de ekler misin kuzum ? Geç gördüm hiçte dahil olmadım böyle bişeye ama sen açınca ben eksik kalmim dedim zamanımız güzel geçsin burda yüzünü görmediğim insanlar için mesajlarına heycanlanıyorum pozitiflere mutlu oluyorum
Sat19 agustos
Bat18 eylül

Çok teşekkür ederim bilgilendirdigin için canım yarın sabh takip etmeye başlasam olurmu ama daha önce düzenli ölçüm yapmadım çünkü
Adet zamanı başlaman daha iyi eğer bu ayda olmazsa ki temennim hamiş çıkman o zaman adetin 1. Gününden başlarsın şimdi başla sen bana atarsın ben sana yorumlayabildiğim kadar yorumlarım

Mevsimsel yada dediğin gibi stresten de olabilir yada geç döllenme olmuş olabilir 2 -3 güne gelmezse tekrar yaparsın yumurtlamadan yeni çıktım beklemedeyim ama bence hamileyimmmmm (evrene pozitife enerji)

Mevsimsel yada dediğin gibi stresten de olabilir yada geç döllenme olmuş olabilir 2 -3 güne gelmezse tekrar yaparsın yumurtlamadan yeni çıktım beklemedeyim ama bence hamileyimmmmm (evrene pozitife enerji)
Evet evet evrene güzel enerji yollayalım ben de hem buraya hem doktoruma güzel haberler vereyim hepimizin en yüksek hayrına olsun ❤❤❤

Aynı günü bekliyormuşuz hadi uğur getirelim birbirmze benim pik 3 eylül çatlama 5 eylül oldu seninde öyle mi ?

Sabah değerlendir sabah

Hoş geldin kuzum ekledimmm

Yarın sabah değerlendirin balım ohhh gelsin bebiş

Kuzum koltukaltı ölçsek olmaz mı ? Benimde bat a yarın itibari ile beş kalıcak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…