💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Zumruduanka96 canım ateş takibi hakkında bilgi verir misin biliyorsan diğer gruba da yazdım kişi çok olunca gözden kaçabilir orada geçen ölçüm yapmıştım 36.20 idi biraz önce ölçtüm 35.80 çıktı adet mi göreceğim acaba akıntım da çok baya. Normal de takip etmiyorum da ateşimi bata 3 gün var

Son mesajlara girince bu başlığı gördüm. Kim açtı yine bu başlıktan diye tüfeğimle taramaya girdim içine baktım senmişsin Hayırlı olsun başlığın
Ben sana bunu yazdım Zumruduanka96 bişey demedin. Dedim heralde laf soktuğumu düşünüp beni dışın dışın etti
Yaa benim bat 30 eylül öbür topiğin listesinin dibindeyim bakalım daha ordaki bitmeden yer değiştirmeyeyim dedim ama bakasım da geldi buraya

Kuşum o hakkinda ben yanlış bilgilendiririm . Seni tam bilgim yok ama L A L kuşşum yardımcı olsun sana arkadaşımıza yardım edermisin

Aaaa yok görmedim kuzum yok kızzz dünkü diğer topiği görüp açtım iyi madem sen bu ayı çıkar öyle gel

Kız senin de döngün kısa benim gibi ilk defa kendimin aynısı gördüm bat günümüz bile aynıymış. Canım ben normalde 12. Gün gibi çatlıyorum. Senin de bir kaç günün kalmıştır heralde çatlamaya, ben hiç çizgi görmeden bir gün sonra çizgi gördüğümü bilirim, sürpriz yapabiliyor yumoşlar canım ben bugün aşılama oldum. İğneyle çatlatıldı yumurtam. Bugün çatladım.. normalde ovulasyonla takip ederdim de bu ay takip etmiyorum kuzum.

Canım ateş takibi sabah yataktan kalkmadan dil altından ölçüyorsu eğer adet günü ateşin düşerse adet geliyor diyoruz ama yüksek devam ederse gebelik olabilir diyip test yapıyoruz akşam ölçülen ateş doğruluk vermez

Muhteşemsin balım teşekkürler seviyorum seni

Çok teşekkür ederim bilgilendirdigin için canım yarın sabh takip etmeye başlasam olurmu ama daha önce düzenli ölçüm yapmadım çünkü

Ay bende kendimin aynısını ilk defa görüyorum vallahi hep acaba bende mi sorun var diyordum kendi kendime Ben ilk defa deniyorum ovulasyon o yüzden acaba sıkıntı mı var diyordum bekleyim o halde belki birden beliriverir seninki gibi Birde gynoseed jel aldım onu denicem ilk defa, duymuşundur mutlaka Ayy inşallah mutlu mutlu haberler alırız bu ay senden ve buradaki herkesten ben dahil tabi

Yaşın da çok gençmiş kuzum şansın çok yüksek bence. O jelleleri ben de çok merak ediyorum kullan da deneyimini bizimle paylaş mutlaka. Umarım vesile olur hamiş olmana kısa döngü de sorun değilmiş, doktoruma sormuştum. Yumurtlayıp çatladığın sürece sorun yok demişti.

Ayy teşekkür ederi m canımm Tabii kullanıyım inşallah tavsiye edeceğim şekilde sonuçlanır ay ama hiç denk gelmemiştim benimle aynı döngüde birine, sorun olmamasına da sevindim şuan

Edoşummmm neden bana cevap vermedın n

Gebelik var mı peki
6 ve 4 gün kala erken gebelik testi yaptım negatifti. Bugün regl günümdü gelmedi. Stres yaptım gecikti galiba belki folik asit de etkilemiş olabilir bu ağustos 20si gibi kullanmaya başladım daha. Yarın da gelmezse çarşamba test yaparım tekrar. Sizin var mı gebelik

Aynen canim sen naptin
Kız görmemişim cevap vermem mi hiç belimin altında yastıkla yatıyorum kuzum. Tüm tuşlara basıyorum her ay olduğu gibi . Geçmiş aylarda aşılama olduğum gün, eve gelince tekrar değerlendirmiştir. Şimdi sabahı mı beklesem, akşamı mı beklesem karar veremedim ya. Yumurtayı kaçırmak istemiyorum. Bugün 4de oldum aşılamayı. Yumurtanın ömrü 24 saatse yarın akşama kalmayacak. Sabah mı değerlendirelim bilemedim kız, kafam çok karıştı?

Zumruduanka96 bu akşamı değerlendirmedim. Aşılama oldu diye. Yarın sabahı mı akşamı mı değerlendirmeli?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…