💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Ya benim göğüslerde sızlama sadece dokununca koltuk altına doğru var kızlar baş ağrım yine oldu öğleden sonra vajinamında 4 parmak üstü bıçak saplanması değilde böylr ince ince ağrıdı bugün sızı gibi rahatsız edici değil ama umarım küçük civciivimin belirtileridir. Ha birde sabah kalktığımda ağzım kuru oluyor gün içinde de deli gibi su içiyorum bunlar normal mi ?

İnşAllah güzel sonuçlanacak bebeğim aklından çıkar düşünmemeye çalış hep pozitif ol. Vakti geldiyse sağlıkla nasip olur inşAllah

Kızlar bu konularda yeniyim pek de anlamıyorum size bir şey danışmak istiyorum özel olacak ama doktor adetin 10. Günü ve 20. Günü arası gün aşırı ilişki önerdi gebelik için. Bugün adetim bitti sat 6 eylüldü doğum kontrol hapını da bıraktım. Bu günlerin öncesi ve sonrasında korunmasız ilişki yaşanırsa sorun olur mu ya da aksine şansı arttırır mıyız yoksa bu dönemlerde sadece o aralıkları mı değerlendirmeliyiz?

Batlarımız aynıymış başka belirtileriniz var mı ben dün akşam kaset test yaptım çıkmadı çarşamba erken gebelik yapıcam
Bende dün gece kahverengi lekelenme oldu çok az. Sonra bi heyecanlanıp sabah bende kader test yaptım çakmadı. Erken gebelik aldım yarın yaparım belki dayanamayıp:))

Canlarım bugün çok aktif değilim ekleyecek arkadaşlar beni etiket yaparmısınız gözdennkaçırmak istemem sizi

Topik başkanı arkadaşım satları kronolojik sıraya göre yapabilir misiniz acabaaa teşekkürler iyi günler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…