💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Canım ateşi gün içindemi ölçüyosun yoksa sabah uyandığında mı ?

Hanımlar ben ovülasyon testini ilk defa deneyeceğim. Yumurtlama günümü bilmiyorum daha önce hiç kendimi incelemedim de ne zaman yumurtluyorum diye. Zaten ilk ayım doğum kontrol hapı sonrası. Sizce regl sonrası ilk günden başlamalı mıyım yoksa o kadar çabuk olmaz mı

Evet dusunuyorum ama olmuyor benim hic modunuzu dusurmeyim ben tesekkur ederim
Neden canım biz burda birbirinizin derdini dinlemeye moral vermek güzel mucizelerimizi paylaşıyoruz biz birbirimize sırt sırta el ele tutunmak için burdayiz sende gel aramıza emin ol hepimizin sikintilari var kayıpları ama moralimizi yüksek tutmaya çalışıyoruz

Adetin bittikten sonraki gün mutlaka başlamanı tavsiye ederim. Her kadının yumurtası farklı zamanlarda olgunlaşır. Kimisi adet bitiminde hemen yumurtlayabilir o yüzden mutlaka bitince başlamalısın Böylelikle günleri kaçırmamış olursun

Yükselerek devam ederse çatlamıl olabilir mi kuzum belki büyüyor çatlamaya hazırlanıyor ondan da agrın olmuş olabilir kuzumm

Reglının bitti günün ertesi günü başla kuzum günün her ey o saatinde yap birde 2 saat sıvı alımını durdurarak yap 15 dakkayı baz al testte

Kendimi yoklayıp geldim Zumruduanka96 vallahi yummmmşacığım birde yanlışlıkla göğüs ucuma çarptı elim o nasıl bi sızlama dokunmadığında birşey yok ayyy bana neler oluyoor

20'li aldım 20 günde yumurtlarım inşallah
Hahahahha olur canım olur yeter ki kafan rahat olsun çok takma. Bak ben ovulasyon testi kullandığım ilk ay kendimi çok gereksiz strese soktum ve yumurtlama göremedim. Tamamen stresten olduğunu düşünüyorum. İnsanın kafası ne kadar rahatsa o kadar iyi ilerliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…