💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Merhaba canım sanada aslında ben çatlatma iğnesi oldum iki ay önce ondan sonra döngüm 28 ve 32 öyle değişti belki de dediğin gibi yeme icemede olabilir hormon falan degsikligi faln bakalım bu ne olacak hayırlısiyla güzel haberler alırız

Sağol canım gerçekten hepiniz içimi ferahlattiniz iki üç ay hiç adet olmasam sıkıntı adet döngüm çok farkla değişmiyor ama bu üç dört ay böyle olunca acaba dedim bir sıkıntımı bu

Amin canım Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın bende o. Testi duydum burda eczanede de satılıyor ama hiç gerek duymamış tim bu ay tutmasa kesin denicem ovulasyon testini
Bir dahaki aya başlarsın ovulasyona tabi ınşallah buna gerek kalmaz

Döngü süresi mevsimlerden, o ay yaşadığınız stres ve sıkıntı gibi şeylerden çok çabuk etkilenebiliyor. Tam günü tutturmak istiyorsanız ovulasyon testi kullanın bence. Bende ilk kullandığım ay bu testi nasıl yorumlıycam ki diye düşünüyordum ama buradaki arkadaşlara sora sora öğrendim. Sana da yardımcı oluruz

Sağol canım gerçekten hepiniz içimi ferahlattiniz iki üç ay hiç adet olmasam sıkıntı adet döngüm çok farkla değişmiyor ama bu üç dört ay böyle olunca acaba dedim bir sıkıntımı bu
Yani sürekli değilse bile arada değişiklik gösterebilir rahat ol, arkadaşların da dediği gibi ovulasyon ile dene inşallah gönlünce olur sonuç

Evet olabilir canım zaten iki kürtaj oldum diye sıkıntı içindeydim bu ay inşallah o testlere gerek duymayiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…