💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Hepimizin çok olumsuzluğa kapıldığı anlar oluyor. Kimseye anlatamadığımız hatta belki de kendimize bile söylemekten korktuğumuz şeyleri burda birbirimize anlatıp destek oluyoruz. Bu topikteki tüm arkadaşlarımın karnına kelebekleri konsun, sağlıkla gelsinler🦋❤️

Hepimizin çok olumsuzluğa kapıldığı anlar oluyor. Kimseye anlatamadığımız hatta belki de kendimize bile söylemekten korktuğumuz şeyleri burda birbirimize anlatıp destek oluyoruz. Bu topikteki tüm arkadaşlarımın karnına kelebekleri konsun, sağlıkla gelsinler🦋❤️
Yaa çok tatlısın çoookca aminn 💕

Oyyyy seviyorum kız seni 🥰🥰❤️❤️

Ya evet insan kendini tanıyor bir süre sonra. Hele ki bir cok acidan takip ediyorsan.. ates akinti ovu testi vs. Ben de onceki aylara bakarak cuma ya da cmtsi bekliyorum mesela. Ama iste mevzu bu da degil ki. Kac aydir yumurtlamayi hic kacirmadim. Tam o gunde, oncesinde, sonrasinda, 1 defa 2 defa yeri geldi gunde 3 defa da oldu iliski.. ama tutmayinca tutmuyor. O yuzden bu matematiksel hesaplara da cok kaptirmak istemiyorum kendimi. Rabbim ne zaman ol diyecek bakalim😊
Aynı durumdayız biliyor musun. Ben bilerek tam 14 aydır yakalıyoruz yumurtlamayı ama tutmadı olmadı e diyorum Rabbim daha iyi bilir. Demek ki zamanı var❤️

Benim ateş böyleydi bugün kızlar. Ama bugün okuldayken enteresan kasık ağrım oldu belime vurdu. Hiç bu kadar derinden hissetmemiştim geçen ay klomen kullandığım halde böyle şeyler olmadı. Şuan akıntım var ama sperm akıntısı ile karıştırıyor olabilir miyim emin olamıyorum. Ama ovu testim daha da silik çıktı. Ya piki göremedim yani bir şeyler oldu. Merakla takipteyim melegim can melegim can melisaa93 melisaa93 Papatyamaviss Papatyamaviss

Eklentiler

• IMG_8589.jpeg
    IMG_8589.jpeg
    133 KB · Görüntüleme: 33
X