💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Reglının bitti günün ertesi günü başla kuzum günün her ey o saatinde yap birde 2 saat sıvı alımını durdurarak yap 15 dakkayı baz al testte🥰
Tamamdır canım gelince bi kurcalayayım, reglim haftaya cumaya anca biter zaten daha var 😌
Hahahahha olur canım olur yeter ki kafan rahat olsun çok takma. Bak ben ovulasyon testi kullandığım ilk ay kendimi çok gereksiz strese soktum ve yumurtlama göremedim. Tamamen stresten olduğunu düşünüyorum. İnsanın kafası ne kadar rahatsa o kadar iyi ilerliyor
Aa ne değişik 🥺 aslında hiç girişmek istemezdim böyle şeylere daha hiç deneme yapmadan ama hazır hissettiğim bi dönem oluyor o dönem geçince uzun bi süre hazır hissedemiyorum psikolojik olarak. Hazır şu an hissediyorken deneyeyim dedim 😅 hayırlısı

Tamamdır canım gelince bi kurcalayayım, reglim haftaya cumaya anca biter zaten daha var 😌

Aa ne değişik 🥺 aslında hiç girişmek istemezdim böyle şeylere daha hiç deneme yapmadan ama hazır hissettiğim bi dönem oluyor o dönem geçince uzun bi süre hazır hissedemiyorum psikolojik olarak. Hazır şu an hissediyorken deneyeyim dedim 😅 hayırlısı
Hazırsın hazırsın bomba gibisin 💣😅😅🥰🥰

İnşallah en güzel zamanda mucizen seni bulur🙏🏼 stres hayatın her evresinde kötü bi şey ve her şeyi olumsuz etkiliyor, öğrenmiş oldum😄

Arkadaşlar sizden ricam pcos olup neler kullandığını takviye olarak nasıl bir yol izlediğinizi B Betulqasem arkadaşımıza anlatabilir mi 🥰şimdiden teşekkür ediyorum🙏🙏❤️❤️

Adetin bittikten sonraki gün mutlaka başlamanı tavsiye ederim. Her kadının yumurtası farklı zamanlarda olgunlaşır. Kimisi adet bitiminde hemen yumurtlayabilir o yüzden mutlaka bitince başlamalısın☺️ Böylelikle günleri kaçırmamış olursun
Aynen bende katılıyorum bur da bir formda adete altı gün varken çok net iki cizgiyi.gormuştü erken yumurlamis adet bitmiş üç gün sonra yumurlamis

X