💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Reglının bitti günün ertesi günü başla kuzum günün her ey o saatinde yap birde 2 saat sıvı alımını durdurarak yap 15 dakkayı baz al testte
Tamamdır canım gelince bi kurcalayayım, reglim haftaya cumaya anca biter zaten daha var
Aa ne değişik aslında hiç girişmek istemezdim böyle şeylere daha hiç deneme yapmadan ama hazır hissettiğim bi dönem oluyor o dönem geçince uzun bi süre hazır hissedemiyorum psikolojik olarak. Hazır şu an hissediyorken deneyeyim dedim hayırlısı

Hazırsın hazırsın bomba gibisin

İnşallah en güzel zamanda mucizen seni bulur stres hayatın her evresinde kötü bi şey ve her şeyi olumsuz etkiliyor, öğrenmiş oldum

Arkadaşlar sizden ricam pcos olup neler kullandığını takviye olarak nasıl bir yol izlediğinizi B Betulqasem arkadaşımıza anlatabilir mi şimdiden teşekkür ediyorum

A Alinnnn ne zaman test yapmayı düşünüyorsun sen senle batlarimiz çok yakin
Canım yumurtlamadan sonra 5.gündeyim daha.
Adetimi bekliycektim ama tamamen unutmuştum bende kan pıhtılaşması çıktı hamile kaldığımı öğrendiğim an kan sulandırıcıya başlamam gerekiyor.
Adetten 2-3 gün önce yaparım muhtemelen

Aynen bende katılıyorum bur da bir formda adete altı gün varken çok net iki cizgiyi.gormuştü erken yumurlamis adet bitmiş üç gün sonra yumurlamis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…