💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Benide ekler misin canım

Rabbim tekrarlarını yaşatmasın kuzum elimizden geldikçe burda birbirimize yarfımcımoluyoruz bilgi alışverişi sadece hamilelik değil aile gibi olduğumuz için her derdimizi sevincimizi paylaşabiliyoruz burda

Rabbim tekrarlarını yaşatmasın kuzum elimizden geldikçe burda birbirimize yarfımcımoluyoruz bilgi alışverişi sadece hamilelik değil aile gibi olduğumuz için her derdimizi sevincimizi paylaşabiliyoruz burda
Çok sağol canım Allah kimsenin başına vermesin kürtaj gerçekten psikolojikmen çok kötü burda inşallah sık sık sohbetlerimiz olur sadce hamilelik değil tabiki derde sıkıntıya mucizelere şahit olmak isterim inşallah bu topik bize uğur ve şans getirir

Kızlar bir şey sorcam ben şimdi adet döngüm cokmu karisik.acaba bir sikintimi var ki hamilelik olamadı
Haziran 8
Temmuzun 4 de ve 29 da hasta oldum iki defa yani
Şimdide Ağustos 28 acaba bir sıkıntı ya benim döngüm kaç bilmiyorum pek yumurtlama gününü bilmiyorum ovulasyon testi de almıyorum hep unutuyorum anlamıyorum gerçi onu

Rabbim tekrar yaşatmasın inşallah hayırlısıyla alırsın kucağına bundan sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…