💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Kızlar bir şey sorcam ben şimdi adet döngüm cokmu karisik.acaba bir sikintimi var ki hamilelik olamadı
Haziran 8
Temmuzun 4 de ve 29 da hasta oldum iki defa yani
Şimdide Ağustos 28 acaba bir sıkıntı ya benim döngüm kaç bilmiyorum pek yumurtlama gününü bilmiyorum ovulasyon testi de almıyorum hep unutuyorum anlamıyorum gerçi onu
Kızlar cevap verecek kimse yokmu ❓

İki kürtaj oldum altı aydır deniyoruz ama bir tık yok böyle topalanan topikler gördüm baktım ama nedense bu topik bana samimi ve içten geldi dedim bende bu altı ay süre içinden bir topiğe katılayim belki uğur getirir Eylül ve Ekim ayı hepimize uğur getirsin 😍❤️🧿🤲
Geçmiş olsun canım Allah birdaha yaşatmasın inşallah sende topik olursun en kısa zamanda

Kızlar bir şey sorcam ben şimdi adet döngüm cokmu karisik.acaba bir sikintimi var ki hamilelik olamadı
Haziran 8
Şimdide Ağustos 28 acaba bir sıkıntı ya benim döngüm kaç bilmiyorum pek yumurtlama gününü bilmiyorum ovulasyon testi de almıyorum hep unutuyorum anlamıyorum gerçi onu
Canım bu döngün en sonki kürtajdan sonramı oldu böyle

Evet canım bu arada cevap verdiğin için çok sağol ❤️
Rica ederim balım yemek yapıyordum ondan bakamadım bı sure belli bir süre sonra döngünün düzelebileceğini düşünüyorum 🥰kürtaj sonrası döngüde değişiklik olabilir diyor doktorlar ama bunu tabi bi doktoruna danışmanı tavsiye ederim 🥰birde döngün böyleyken muhakkak ovulasyon kullanmalısın bence çünkü tam zamanı yakalaman için

Haziran 8
Flo diye bir adet takip takvimi var orada detaylı bilgi var canım oradan takip yapabilirsin

Rica ederim balım yemek yapıyordum ondan bakamadım bı sure belli bir süre sonra döngünün düzelebileceğini düşünüyorum 🥰kürtaj sonrası döngüde değişiklik olabilir diyor doktorlar ama bunu tabi bi doktoruna danışmanı tavsiye ederim 🥰birde döngün böyleyken muhakkak ovulasyon kullanmalısın bence çünkü tam zamanı yakalaman için
Cevabın için teşekkürler canım ❤️ bende doktora gidicem ama bir sene olmasını bekliyorum olmasa tedavi için gitmeyi düşünüyorum bu ay altı bakalım bu altı ay daha denicez tam kontrol için bir sene diyorum bekleyim oovulasyon testi hiç anlamıyorum ya

Cevabın için teşekkürler canım ❤️ bende doktora gidicem ama bir sene olmasını bekliyorum olmasa tedavi için gitmeyi düşünüyorum bu ay altı bakalım bu altı ay daha denicez tam kontrol için bir sene diyorum bekleyim oovulasyon testi hiç anlamıyorum ya
Ben sana anlatırım kuzum 🥰elimizden geldikçe yardımcı oluruz

Kızlar cevap verecek kimse yokmu ❓
Merhaba öncelikle
Bazı kadınlarda döngü süresi değişebiliyor yani mesela bi ay 25 günde bir bi ay 28 günde bir olabilirsin daha önce benimde öyleydi 2,5 sene doktor kontrolündeydim bi sıkıntım yoktu yumurtam oluşuyor ve çatlıyordu. Doktor yediğin içtiğin bile döngünü kısaltıp uzatabilir her kadın 30 günde bir olacak diye bişey yok demişti . Ama tabi kontrol ettirmekte fayda var

Haziran 8
Rabbim kucağimizi bos birakmasin insallh hayrli bir mucizemiz gelir Bende bilmiyrdum buradaki kizlardan ögrendim trendyoldan aldim laboquick markasi ilk defa deniyorum benimde adetim duzensiz ama bence basarili eskiden stres yapiyrdum acaba kacirdimmi acaba yumurtlama zamanimiydi diye simdi testle ogreniyrum 20 li paket aldim 2adette gebelik testi var icinde suan yumurtlama artisi gozukmuyr kizlarda sagolsun yorumladilar bekliyruz kafam o konuda rahatladi denemeni tavsiye ederim canim

Rabbim kucağimizi bos birakmasin insallh hayrli bir mucizemiz gelir Bende bilmiyrdum buradaki kizlardan ögrendim trendyoldan aldim laboquick markasi ilk defa deniyorum benimde adetim duzensiz ama bence basarili eskiden stres yapiyrdum acaba kacirdimmi acaba yumurtlama zamanimiydi diye simdi testle ogreniyrum 20 li paket aldim 2adette gebelik testi var icinde suan yumurtlama artisi gozukmuyr kizlarda sagolsun yorumladilar bekliyruz kafam o konuda rahatladi denemeni tavsiye ederim canim
Amin canım Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın 🤲 bende o. Testi duydum burda eczanede de satılıyor ama hiç gerek duymamış tim bu ay tutmasa kesin denicem ovulasyon testini

Haziran 8
Canım sorun yoktur, benim döngüm de kısa 2 Eylül son adet tarihim ve 28 Eylül de beklenen adet tarihim ve sık sık aynı ay 2 kere denk geldiği oluyor ☺️ Ben kendimi bildim bileli bu şekilde ve bu bir sorun değil, genelde döngümüz kısa olduğundan yumurtlama 12, 13 gibi oluyor, yani öyle belirtiliyor bende ilk defa bu ay deniyorum ovulasyon ve 12.günümdeyim bakalım yarın yumurtlayacak mıyım yoksa döngü kısa olsa bile yumurtlama geç olabiliyor mu öğreneceğim ☺️ Sende dert etme bence sorun yoktur içini ferah tut 🌸

X