💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Aaa ne demek bugün ilişki yok. Tam silikleşmişken asıl bugün olmalı maşallah maşallah altın tavuk gibisin iki aydır güzel yumurtladın kız
Nazar edeceksiniz ayol 14 aydır yumurtluyorum ama bir şeye yaramadıktan sonra kısmeti olan geliyor inşallah kısmeti gelmiştir gecen ay üç yumurta vardı biri bile tutmadı

Merak ettik seniii, cezalı görünüyordun sonra pasifleştirmişsin hesabı da. Noldu acaba diye konuştuk baya. İyi olmana sevindim canım
Hesapta mı cezalıydım bilmiyorum canım bişey yapmadım cezalık adet oldum valla çok inanmıştım artık inanmışsam belirtilere , senin nasıl gidiyor hamilelik

Evet canım aynı saatte ölçüyorum. Ateş ölçüm işi ne kadar zormuş ya insan hep yorum yapmaya çalışıyor teşekkür ederim

Ahhh ahhh ne çıktı kaç günün var
Ahhh ahhh ne çıktı kaç günün var
6 gun var ve şuan şoktayim asla bir sey cikmaz en azindan test yapma hevesimi alayim uc gun kala yaparim tekrar diye yaptim ve hemen ikinci cizgi cikti. Ayrica diger hamileligimde uc gun kala asiri silikle ogrenmistim. Bu teste cok guveniyorum ama o kadar inanamadimki testte mi sorun var diye dusunuyorum

Eklentiler

• IMG_8700.jpeg
    111,6 KB · Görüntüleme: 53
  • IMG_8699.jpeg
    65,7 KB · Görüntüleme: 64
Yaaaa maşallahhhhh çatlamadan kaçıncı günnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…