💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Nazar edeceksiniz ayol 14 aydır yumurtluyorum ama bir şeye yaramadıktan sonra kısmeti olan geliyor inşallah kısmeti gelmiştir gecen ay üç yumurta vardı biri bile tutmadı
Ay sana nazar boncuğu konduralım maşallah diyelim. İnşallah yaklaştı kuzum. İkinci bebik yola çıkıyor inşallah

Arkadaşım Linakiz kız ben doğru şeyi mi aldım. Çoban çökerten diye ne aldım ben. Sırf sap çıktı. Dibinde de dikenler vardı. Doğru mu almışım. Bu dikenleri süzdüm ama kocişimin boğazına takılırsa diye de korkuyorum.

Eklentiler

• IMG_20230919_201719.jpg
    165,4 KB · Görüntüleme: 61
  • IMG_20230919_201421.jpg
    113,4 KB · Görüntüleme: 65
Kız adamı öldürcennnnn

Ben bu ay hiç yumurtlamadım gibi, sana imrendim ne yapayım. Çok çok kaliteli de olsa olmayabiliyor.
İnşallah müjdeli haber bu aydadır senin için

Sen
kız ojenın renginde ne güzelmiş

Ben bu ay hiç yumurtlamadım gibi, sana imrendim ne yapayım. Çok çok kaliteli de olsa olmayabiliyor.
İnşallah müjdeli haber bu aydadır senin için
Aşkım ben de yaşadım aynı yollardan geçtim yumurtlamadığım aylar da oldu taaaa 20 li günlerden sonra yumurtlama olduğum adetin çok geciktiği zamanlarım da oldu. Ama hep dua ettim hiç isyan etmedim inanıyorum bir gün olacak dedim. Veren de O. Alan da O. Ol diyen de O. Olduran da O. Oldurmayan da O. Hayrı bilen de O. Şerri bilen de O. Hala bize nasip etmiyorsa vardır bir bildiği. Nasip ettiğinde de var bir bildiği. En güzelini O bilir. İnşallah sana da bana da buradaki herkese de hayırlısı ile sağlıkla nasip eder birtanem. İçini ferah tut olur mu

Ayyy kizlarr sansima grip oldum bogazim cok agriyor basim flanda cok ağrıyor regl 3 gun kala kahverengi akintim vardi kesildi agri kesici icsem mi napiyim dayanamıyorum basim catlio

Hahahaah doğru canım doğru hatta önemli olan o dikenliler sapları atabilirsin diğer otlardan da suyu kaynat önce sonra 2 tatlı kaşığı at içine 10 dk demlensin süzüp ver canım çay süzgeçi ile falan

Hayırlı olsun kız hamilesin kız niye bu kadar erken ve net

edahandro bazı sitelerde suyla beraber kaynatın diyor ama ben bi sayfa da kaynatınca bitkiyi öldürdüğünü görmüştüm o yüzden demleme yapıyorum Bizimki hala devam spor yaparken bunun hapını kullanıyormuş o yüzden alışık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…