💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Nazar edeceksiniz ayol😂😂😂 14 aydır yumurtluyorum ama bir şeye yaramadıktan sonra 😅😅😅 kısmeti olan geliyor inşallah kısmeti gelmiştir gecen ay üç yumurta vardı biri bile tutmadı 🥲
Ay sana nazar boncuğu konduralım maşallah 🧿 diyelim. İnşallah yaklaştı kuzum. İkinci bebik yola çıkıyor inşallah 🙏🧿

Arkadaşım Linakiz Linakiz kız ben doğru şeyi mi aldım. Çoban çökerten diye ne aldım ben. Sırf sap çıktı. Dibinde de dikenler vardı. Doğru mu almışım. Bu dikenleri süzdüm ama kocişimin boğazına takılırsa diye de korkuyorum.

Eklentiler

• IMG_20230919_201719.jpg
    IMG_20230919_201719.jpg
    165,4 KB · Görüntüleme: 61
  • IMG_20230919_201421.jpg
    IMG_20230919_201421.jpg
    113,4 KB · Görüntüleme: 65
Arkadaşım Linakiz Linakiz kız ben doğru şeyi mi aldım. Çoban çökerten diye ne aldım ben. Sırf sap çıktı. Dibinde de dikenler vardı. Doğru mu almışım. Bu dikenleri süzdüm ama kocişimin boğazına takılırsa diye de korkuyorum.
Kız adamı öldürcennnnn🤣🤣🤣

Önemli olan kalite aşkım millet tek yumurta ile hamile kalıyor onlardan iste😂😂 ben gecen ay klomen kullandım üç tane yumurta büyüdü ama tutmadı. Gecen ay kullandığım klomenin etkisi ve bu ayki kullandığım takviyelerin etkisi ile de oldu bu ay. Belki bu ay da tutmaz bilmiyorum 😢
Ben bu ay hiç yumurtlamadım gibi, sana imrendim ne yapayım. Çok çok kaliteli de olsa olmayabiliyor.
İnşallah müjdeli haber bu aydadır senin için🙏

Sen
kız ojenın renginde ne güzelmiş 😂😂😂

Ben bu ay hiç yumurtlamadım gibi, sana imrendim ne yapayım. Çok çok kaliteli de olsa olmayabiliyor.
İnşallah müjdeli haber bu aydadır senin için🙏
Aşkım ben de yaşadım aynı yollardan geçtim yumurtlamadığım aylar da oldu taaaa 20 li günlerden sonra yumurtlama olduğum adetin çok geciktiği zamanlarım da oldu. Ama hep dua ettim hiç isyan etmedim inanıyorum bir gün olacak dedim. Veren de O. Alan da O. Ol diyen de O. Olduran da O. Oldurmayan da O. Hayrı bilen de O. Şerri bilen de O. Hala bize nasip etmiyorsa vardır bir bildiği. Nasip ettiğinde de var bir bildiği. En güzelini O bilir. İnşallah sana da bana da buradaki herkese de hayırlısı ile sağlıkla nasip eder birtanem. İçini ferah tut olur mu

Ayyy kizlarr sansima grip oldum bogazim cok agriyor basim flanda cok ağrıyor regl 3 gun kala kahverengi akintim vardi kesildi agri kesici icsem mi napiyim dayanamıyorum basim catlio

Hahahaah doğru canım doğru hatta önemli olan o dikenliler sapları atabilirsin diğer otlardan da suyu kaynat önce sonra 2 tatlı kaşığı at içine 10 dk demlensin süzüp ver canım çay süzgeçi ile falan 😅😅

6 gun var ve şuan şoktayim asla bir sey cikmaz en azindan test yapma hevesimi alayim uc gun kala yaparim tekrar diye yaptim ve hemen ikinci cizgi cikti. Ayrica diger hamileligimde uc gun kala asiri silikle ogrenmistim. Bu teste cok guveniyorum ama o kadar inanamadimki testte mi sorun var diye dusunuyorum
Hayırlı olsun kız hamilesin kız niye bu kadar erken ve net 🤔

Hahahaah doğru canım doğru hatta önemli olan o dikenliler sapları atabilirsin diğer otlardan da suyu kaynat önce sonra 2 tatlı kaşığı at içine 10 dk demlensin süzüp ver canım çay süzgeçi ile falan 😅😅
edahandro edahandro bazı sitelerde suyla beraber kaynatın diyor ama ben bi sayfa da kaynatınca bitkiyi öldürdüğünü görmüştüm o yüzden demleme yapıyorum🙏 Bizimki hala devam spor yaparken bunun hapını kullanıyormuş o yüzden alışık 😅

X