💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Kuzum anlamadım ki ateş takibi yapıyorum herşey normal görünüyordu bir saat önce lavaboya girdiğimde peçeteye kahverengi akıntı geldi , genelde böyle olunca ertesi güne sökülüyor. Ama asıl anlamadığım benim çatlamadan beri kasık ve bel ağrım vardı 2 gündür bi anda geçti hiç bişeyim yok adet belirtisi bişey modum baya düştü
Ay ben olsam sevinirdim kesin yerleşme kanaması diye 😍 bakalım devamı gelecek mi🥰 tam yerleşme günlerindesin

De valla ben neler diyorum 🤣🤣 testlerim gelince hemencik yaparım o zaman zaten 7 8 gün olur inşallah çıkar da birşeyler 🤣 bu bir gebenin günlüğünden aldığım ovulasyonla beraber gelmişti anlayamadım o yüzden ne olduğunu 🤣
8. Gün öğreneceksin inşallah pozitifini kuzum. Cuma gün yani 😍 azıcık kalmış

Kuzum anlamadım ki ateş takibi yapıyorum herşey normal görünüyordu bir saat önce lavaboya girdiğimde peçeteye kahverengi akıntı geldi , genelde böyle olunca ertesi güne sökülüyor. Ama asıl anlamadığım benim çatlamadan beri kasık ve bel ağrım vardı 2 gündür bi anda geçti hiç bişeyim yok adet belirtisi bişey modum baya düştü
Sen bana at bakalım ateş tablonu kuzum. Yerleşme düşüşü yaşamış mısın belki yerleşme lekelenmelisidir

İyi

İyi alıştınız heeee😂😂😂 tabloyu atıyorum bugün çatladı yarın yükselişe geçer ateş. Ovu testi silikleşti onu da atıyorum ama bugün ilişki olmayacak yarın olur artık tutarsa kısmet tutmazsa da kısmet melegim can melegim can edahandro edahandro @Afratafrac
Aynen 2 günde bir pik görmeye alıştık 😍 sen elinden geleni yaptın canım artık nasipte varsa tutar milyonlarca ihtimalden biri ☺️

İyi

İyi alıştınız heeee😂😂😂 tabloyu atıyorum bugün çatladı yarın yükselişe geçer ateş. Ovu testi silikleşti onu da atıyorum ama bugün ilişki olmayacak yarın olur artık tutarsa kısmet tutmazsa da kısmet melegim can melegim can edahandro edahandro @Afratafrac
İçerde olanlarla tutacak kuzum merak etme baby lodingggg… 😍😍😍😍😍

X