💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Ben de sana cumartesi dedim. Gittim ovulasyon testi yaptım ne bulmayı bekşyordum bilöiyorum tamamen amaçsızca test yaptım
Tamamen amacsizca degil bence. Test yapmak sigaradan kotu bir bagimlilik ozellikle yumurtlamadan sonra bat ı beklerken yoksunluk sendromuna girip ovu testi yapmaya kosmak gayet makul ve kabul edilebilir canim ne çıktı peki var mi koyulasma t cizgisinde

Ama benimde bacaklarım ağrıyo kaç gündürrr
Benım adetten once bacagım agrır karnımda degısık bısey olur ugultu gıbı sonra ertesı gün olurum ama bakalım kuzum,ayrıca benım testım negatıf ama senınkınde cızgı var ben gordum
Daha var regl gününe dimi
Evet bebegım daha 3 gun var ama galıba erken olcam bıraz.bu bacak sızlaması hıc hayra alamet degıl,karnımda degısık,ama sen boyle gulunce gene ıcımdekı karamsarlık dagıldıallahım ya nası bısıysın sen

Çok sıradan bi çizgi çıktı muhtemelen iğnenin etkisi geçiyor. Ben sanırım bi umut lh 'yi pik görürsem diye yaptım. B bernaad Zumruduanka96 ovulasyon testi yaptım amaçsızca size durun etmeyin derken kendim yaptım. Hemi de LH testi

Eklentiler

• AirBrush_20230919184600.jpg
    51,8 KB · Görüntüleme: 46
Amin kuzum inşallah . Aman Allahım ya insan çıldırır senin varsa muhtemelen 3 haftalık falandır

Hadi ya adet mi oldunn belki o zaman daha evvel de yumurtlamis olabilirsinn
Kuzum anlamadım ki ateş takibi yapıyorum herşey normal görünüyordu bir saat önce lavaboya girdiğimde peçeteye kahverengi akıntı geldi , genelde böyle olunca ertesi güne sökülüyor. Ama asıl anlamadığım benim çatlamadan beri kasık ve bel ağrım vardı 2 gündür bi anda geçti hiç bişeyim yok adet belirtisi bişey modum baya düştü

Yerlesme kanamasi da olabilir canim. Aktif kanama baslamamis ki. Hemen moralini bozma bekle bence

Tam anlamıyla adetin başlamamış daha canım, hemen moralini bozma. Belki yerleşme olarak değerlendirilebilecek bi akıntıdır biraz daha bekle bakalım

Yerleşme olarak yormak istedim. Gönlümden öyle geçiyor kim ne diyebilir amin

Yerleşme olabilir mi? Adetine daha çok var gibi senin.

Kuzum ama bugün 9. Gün olabilir mi ki yerleşme için geç değil mi
Eğer döllenirse 7.günde rahme yerleşmeye başlıyor diye biliyorum kuzum. Sen de şu an 9.gündesin yani yerleşme olabilir gibi geldi bana. Eğer yanlış biliyorsam da buradaki diğer arkadaşlar yazarsa iyi olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…