💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Kizlar dpo 4ten bildiriyorum kasıklarda baskilayici bir agri var. Butun gun masa basinda oturmaktan da olmus olabilir ama bilmiyorum. Ve gogus hassasiyeti var. Anlam yüklüyor muyum🤔 hayir çünkü ne belirtili aylar gördüm hepsi negatifti🤭
Benim de 4.dpo😍 çok hafif göğüs hassasiyeti dışında bir belirti yok. Geçen ay full belirti doluydum ama negatifti 😂

melisaa93 melisaa93 kuzum funda gelene kadar benim ates tabloma baksana umut vadeden bisey var mi😄😄

Eklentiler

• Screenshot_20230919_182523_Femometer.jpg
    Screenshot_20230919_182523_Femometer.jpg
    26,3 KB · Görüntüleme: 42
yine de cok kalmamis canim cok heyecanli ay :KK200: benim yarin iste.. gecen ay 23 tu ama korkuyorum cok regl olcam diye 10 tane testin ustune hala daha. Insan regl i gecmeden rahat edemiyor
Hayır hayır korkma kuzum , inşallah kanda da göreceksin . 10 tane testin 1 i yanılsın hadi 4 ü yanılsın . Senin bebişin var bence ve şuan büyüyor ❤️inşallah yarında regl olmazsın zaten rahatlarsın

Zaten mesajını görür görmez saçmalamağğğ engiiiiin dedim kendi kendime 😂😂😂
Çok erken kuzum neyseki farkına varmışsın erken olduğunu 🥰
Hshaahha işte kendime heyecan arıyorummm 😅 Hiç geçmiyor ki zamann 2 gün bana sanki 2 hafta gibi geçtii neyse misafir geliyor Allah'tan 3-4 gün öyle kafam dağılır da geçer herhalde zaman inşallah 🥹🥹

melisaa93 melisaa93 merhaba ateş tablosu nasıl yorumlanıyor bana da yardım eder misiniz

Eklentiler

• IMG_3798.png
    IMG_3798.png
    120,9 KB · Görüntüleme: 40
Hayır hayır korkma kuzum , inşallah kanda da göreceksin . 10 tane testin 1 i yanılsın hadi 4 ü yanılsın . Senin bebişin var bence ve şuan büyüyor ❤️inşallah yarında regl olmazsın zaten rahatlarsın
Ay amin canım ne güzel söyledin darısı 4-5 güne senin başına :) ❤️ uygulama indirdim bir tane çatlama tarihimi muhtemel hamile kalma tarihi olarak da girdim haşhaş tohumu kadar bebek şu an diyor 🤣
IMG_7587.png

Hshaahha işte kendime heyecan arıyorummm 😅 Hiç geçmiyor ki zamann 2 gün bana sanki 2 hafta gibi geçtii neyse misafir geliyor Allah'tan 3-4 gün öyle kafam dağılır da geçer herhalde zaman inşallah 🥹🥹
Bu konuya odaklanirsan gecmiyor gercekten zaman kuzum. Kafani dagitacak bir seyler lazim. Misafir isi iyi olmus😄👍

X