💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Ya hadi inşallah kuzum bende de vardır bu ay . Seninki gibi pozitif görürüm inşallah . İnsan herşeyden umutlanıyor
insallah canimcim Allah nasip etsin benim de kesin degil ama :) ben de normalden fazla her gun beyaz boyle sumuksu akinti derler afedersin o oldu bir de gecen hafta uyku hali oldu cok aksamlari 9da uyudum heralde

Kizlar bisey sorcam. Predictor testleri yenilendi mi. Eskiden boyle ince belli bir test olurdu. Simdi siparis veriyorum daha koyu pembe kapakli bisey gonderiyorlar. Orjinal mi degil mi anlamadim.

insallah canimcim Allah nasip etsin benim de kesin degil ama :) ben de normalden fazla her gun beyaz boyle sumuksu akinti derler afedersin o oldu bir de gecen hafta uyku hali oldu cok aksamlari 9da uyudum heralde
İnşallh kan testinde de görürsün canım benim . Kasette çıktı senin biliyorum . Benimde öyle şuan az önce hissettim . Hadi bakalım sen güzel bir beta hcg değeri al bizde gebelik haberi alalım

İnşallh kan testinde de görürsün canım benim . Kasette çıktı senin biliyorum . Benimde öyle şuan az önce hissettim . Hadi bakalım sen güzel bir beta hcg değeri al bizde gebelik haberi alalım
amin insallah canim cuma gunu cikarsa haber verecegim kan sonucumu :) sen de test yapinca yaz bizi etioetleyip cok mesaj var kaciriyorum

Kizlar dpo 4ten bildiriyorum kasıklarda baskilayici bir agri var. Butun gun masa basinda oturmaktan da olmus olabilir ama bilmiyorum. Ve gogus hassasiyeti var. Anlam yüklüyor muyum hayir çünkü ne belirtili aylar gördüm hepsi negatifti

Tamam kuzum benim 26 sı daha var günüme inşallah . Önce senin haberini kutlayalım sağlıkla sevinçle
yine de cok kalmamis canim cok heyecanli ay benim yarin iste.. gecen ay 23 tu ama korkuyorum cok regl olcam diye 10 tane testin ustune hala daha. Insan regl i gecmeden rahat edemiyor

Biraz fazla saçmaladım heyecan yaptım ay neyse yoktur tabi 2. Günde olur mu belirti delirmee kendine geelll

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…