💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Ovulasyon testi yapmış mıydın? Erken yumurtlama falan olmadıysa yerleşmedir bence bu😃
Ovülasyon yapmadım kuzucum salaklık ettim ateş takibi yapayım dedim bak tablom böyle
IMG_9006.png

Çok sıradan bi çizgi çıktı 🤣🤣 muhtemelen iğnenin etkisi geçiyor. Ben sanırım bi umut lh 'yi pik görürsem diye yaptım. B bernaad Zumruduanka96 Zumruduanka96 ovulasyon testi yaptım amaçsızca 🤣🤣🤣🤣 size durun etmeyin derken kendim yaptım. Hemi de LH testi
Yaa gebelik sandım kalpten gidiyordum 🤣 bir gün peşimizden geleceğini biliyordum 😂😂😂 Gebelik testinde de o çizgiyi görelim inşallah canımm 🙏🏻🥰❤️

Kuzum anlamadım ki ateş takibi yapıyorum herşey normal görünüyordu bir saat önce lavaboya girdiğimde peçeteye kahverengi akıntı geldi , genelde böyle olunca ertesi güne sökülüyor. Ama asıl anlamadığım benim çatlamadan beri kasık ve bel ağrım vardı 2 gündür bi anda geçti hiç bişeyim yok adet belirtisi bişey modum baya düştü
Belki de yerleşme olabilirr çünkü erken diyorsunn inşallah öyledir

Kızlar ben çok kötü bir şey yaptım test yaptım gaza geldim vallla ama negatif ohhh yaptım içim rahatladi m 🤣🤣

Eklentiler

• IMG_20230919_185834_1.jpg
    IMG_20230919_185834_1.jpg
    40,2 KB · Görüntüleme: 67
  • IMG_20230919_185834_1.jpg
    IMG_20230919_185834_1.jpg
    40,2 KB · Görüntüleme: 62
Son düzenleme:
Tablo nasıl yorumlanıyor canım ya ben anlayamıyorum bundan🤔 bana da anlatır mısın neye dikkat etmem gerekiyor
Kuzum bende çok iyi bilmiyorum buraya atıyorum hergün sağolsun kozlar yorumluyor tabloda çizgiyi çektiği gün çatlamış oluyor çatlamadan önce ateşin bi kaç derece düşüyor sonra artıyor ve stabil gidiyor bende bu kadar biliyorum

X