💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Canım ilk hamilelik geçirenler ikici ucuncu çocuk ta belirti pek görülmez genelikle ben o yüzden daha çok göğüs için dikkat ediyorum benimde adet sancısı gelip gidiyor ben bu iki aydır adet çok rahat gördüm sancısız ama bu sefer sancım var biraz ve bu beni biraz mutlu birazda mutsuz ediyor göğüsler insanı inandiriyor zaten ben dün ümidimi kesmiştim bugün göğüslerim den sonra tekrar dedim acaba hamileyim ama olmasam sağlık olsun diyip gecicem artık

Çatlamanın ikinci günü Ovü testim böyle devam ediyor acaba yine yumurtlarmıyım son 2 testim kaldı bana koyulaşıyor gibi geldi

Eklentiler

• IMG_20230919_141408_595.jpg
    122,5 KB · Görüntüleme: 48
Bende katilmak istiyorum. 5 ay önce 6 haftalik bi düsük yasadim cok istiyorum insallah olur bu ay. Sat 11 eylül bat 5 ekim. Bu arada 9 ekim evlilik yıl dönümümüz insallah hediye gibi gelir. O kadar istiyorum ki. Rabbim tüm isteyenlere de banada nasip etsin

İstersen bekle kuzum benim en büyük hatam hep bunu yapıyorum işte
Valla canım kendinde suç arama insan çok hevesleniyor moral istiyor ama bazen olmuyor ben diğer aylarda o kadar istekliydimki adet olduğumu kabulenmeyip adetten sonra bile yapıyordum yine ama bu sefer nedense hiç yapamak istemiyorum sonuçtan korkuyorum hayal kırıklığı dan

İşte onun için bekle kuzum yapma erken

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…