💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Canım benim olursa ilk hamileliğim olacak , geçen ay da olmadı maalesef regl oldum . Yine hafif ağrılar sancılar vardı ama bu ay daha 7 8 gün var bilemedim . İnsan çok umutsuz ve tedirgin oluyor . İnşallah dileyen herkesin bebeği olur

kizlar ben de catlicam yarin sabah 8de kan vericem cumaya cikar diye umuyorum, her gun test yapiyorum koyulasiyo mu koyulasmiyo mu diye..
ama benim goguslerimde vs regl oncesi gibi siskinlik disinda bir sey yok mesela. ara ara kasiklarim huzursuz oluyor regl olcak gibi o korkutuyor beni siz de yasadiniz mi ilk hamilelikte ? reglim yarin normalde

Aynen canım inşallah hayırlısıyla bebişlerimize kavuşuruz benimde altı gün var sanki bugün adet olsucam gibi sancı gelip gidiyor

Her gün böyle koyulaşmıyo sanki, erken gebelik testim

Test yaptinmi canım

Canım lh takibine devam ediyor musun? Senin varsa bile en erken yarın çıkar kuzum o da çok silik çıkar . Regl olmayalım ama olana kadar ümit var
Canımcım evet bugün de baktım LH ama bu ifadeli bişey değil sanki, dediğin gibi en mantıklısı zamanını bekleyip regl olup olmayacağımı görmek

Eklentiler

• 20230919_145602.jpg
    110,2 KB · Görüntüleme: 25
Canım çok net belli hayırlısı olsun sen kan ver yarın sağlık ocağında ver perşembe çıkar sonuç gerçi e nabiza düşer verdiğin gün öğlen sen adete kaç gün kala yaptin ki
canimcim ben 6 gun kala yapmis oldum cunku 20-21 gosteriyor uygulama BAT i, son adetim, de 23 agustostu. Yumurtlamam 4 unde oldu ben 15 inde test yaptim iste 11 gun sonra Hamile yazdi testin ustunde paylasmistim burada.

yurtdisindayim iste yarin sabah 8de kan vericem de burda diyorlar 10 is gununu bulabilir sonuc, hani hamileysem dogururum ogrenene kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…