💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Uygulamaya göre 28 i ama yumurtlama 9 u canim
Bu sabah test yapacaktım dün innavita pozitif çıktı ama yalan oluyor dediler. Gece 4 te kalktim WC yaptım çıkmadı sabahta 6 da kalktım bidaha yapmadım öğlen yaptım bi test markası loboquik çok silik hayalet çizgi çıktı foto çektim size atacaktım parlıyor gözükmüyor deli oldum bı ben görüyorum galiba öğlenden beri çişini tutuyorum bı yarım saate tekrar yapayim

Bende test yaptırdım sabah diğer gün çıkacak sanırım bir de prodoctor denedim ben onda da çizgi gördüm. bakalım hayırlısı herşeyin bir de daha var gerçekten çok erken yapıyoruz kendimizi üzüyoruz insan dayanamıyor

Hiç sorma ya olecem meraktan bana da haber ver testin çıkınca canim

Kızlar merhaba öncelikle kısaca bahsedim 2 yıılık evliyiz 6 aydır bebek istiyoruz, doktor kontrlnde daha önce bişe çıkmadı en son olmicak mi korkuyorum konrtl amaçlı geldim dedm ultrasonda sorun yoktu bgün hormon testi yapıldı sonuçları göremedim henüz e nabıza düşmedi
Polistk over var dedi,ultrasonda daha önce görmedi ams bgn tekrar ultrasonda bakmadı, hormon testleri üzerinden bu tanıyı koydu yani bebek istedgm için dogum konrtl hapına başlayabırlsn ama istersen 2 ay infolic combi kullan bence dedi bana sordu bende tam dedim çnk dogum konrtl kullandıgın sürece gebelik oluşmicak dedi,kafam çok karışıktı başına gelenler bilgisi olanlaar lütfen yardımcı olabilir mi?
Mesela ne iyi gelir ne yapmam gerekir ?

İnofolic kullan kuzum arkadaşım onunla hamile kaldı ona da tehlikeye arz etmeyecek ufak polikistik över var yumurtalığında dedi kullandığı ay hamile kaldı

Sizde test günümü bekliyorsunuz oraya kaçırdım ben

C çizgisinin bu kadar silik olması normal mi aşkolar az önce yaptım t hemen çıktı ilk defa bu kadar pik görmüş oldum. Test bozuk değilse melegim can @melisaa93 @Afratafrac diğer canlarım
Kuzum şöyle bişey de olabilir test bozuk değil fazla pik olunca kontrol çizgisine gelcek kırmızılık diğer çizgiye gittiği için silik çıkmıştır ben predictor gebelik testi ile takip ettim hamileliğimi 18 gün yumurtlamadan elimde bi tane kalmıştı yapayım dedim neredeyse kontrol çizgisi hiç yoktu silikti çok

Maalesef tatlım negatif. Hala ağrılarım devam ediyor sağ ve alt karında . Başka şeylerim mi var diye düşünüyorum artık. Sen nasılsın bir aksilik yoktur umarım
Canımcım acaba sen de regl günü öğrenenlerden mi olcaksın ya da regl geçince. Ama canını sıkıp stres olma kırmızı görsen bile bir sonraki ay tam gaz devam çalışmayaolmaması için bir sebep yok
Bebişim ben yurtdışındayım demiştim ya randevu çarşamba sabahına buldum 8’de, cumadan önce de gelmez sonucu burda aşırı yavaşlar maalesef ama her gün gebelik testi yapıyorum ben pozitif çıkıyor bilmiyorum ya çok değişik bi yandan kesin diyorum bi yandan kırmızı görürsem diyorum nasip

Yani kan oldu ya benim ondan hep tereddütteyim gibi açıkçası.. ama kasıklarımda böyle ara ara özellikle sağda hiç hissetmediğim bi incecik bişiy sanki ip gibi hissediyorum sızlamasını. Arada kasıklarım normal ağrıcak gibi ama regl belirtilerim gibi de değil çok anlayamadım. Değişik yani cidden bebiş varsa şu an inanamıyorum

Yok kuzum ben 2 hamileliğim de rahim yapışıklığım vardı ilk sezeryandan kalma doktorum 2 sezeryanda temizledim dedi 3 sezeryanda bi sorun yaşamamıştım olabilir kuzum hamile kalıyorsun yani ben kaldım
AA bak bilgisiz mişim bu konuda nasıl öğrendin peki bunu o kadar doktora gittim özele gittim kimse demedi bana böyle birşey sorun yok dediler

Bebek istiyorsan doğum kontrol niye kullanacaksın ki plikistikover olup Hamile olanda çok ama amh önemli sonucun tam çıkmadan seni bir şeye yönlendiremez

Hiç öyle düşünme eğer kanamadan bir şey olmuş olsaydı şimdiye kadar o çizgiler daha da silikleşir ve kaybolurdu. Rahat ol var ve seninle inşallah, bundan sonra da dua edelim sağlıkla ilerlesin ve artsın değerler. Stres yapıp canını sıkma zigotun :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…