💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Kız bu ne bende de var bu testlerden inanılmaz duyarlı diyorlar hcg içinde ama seninki bir değişik, bozuk çıkmış . Neyse negatif çıkmasından iyidir canım

Yok kuzum ben 2 hamileliğim de rahim yapışıklığım vardı ilk sezeryandan kalma doktorum 2 sezeryanda temizledim dedi 3 sezeryanda bi sorun yaşamamıştım olabilir kuzum hamile kalıyorsun yani ben kaldım

Ahahaha.. sonunda tup bebek falan beklerken nasil yemeniye baglandi o plan ya insallah bir dahaki ay olacak olan asilamaya kalmadan bebisine kavusursun kuzum

Kız bu ne bende de var bu testlerden inanılmaz duyarlı diyorlar hcg içinde ama seninki bir değişik, bozuk çıkmış . Neyse negatif çıkmasından iyidir canım
İnstgram dan sordum, ben alalı 1 yılı geçtiği için böyle bir şey mümkünmüş. Son kullanma tarihi de kasımda. Az kalsın dolandırıldım sanıyordum,

Bir de bunlar paketsiz olduğu için saklama koşullarına dikkat edilmesi gerekiyormuş.
Banyoda bırakmayın ve kendi kutusunda saklayın dediler.

Aşko ben en az yürüyüş de olsa egzersizim var ara ara. Normalde 3 yıldır haftanın 3-4 günü ağrılık antrenmanlı programlar yapıyordum kaslarım bile belirgindi. Ağrılık antrenmanını bırakalı birkaç ay oldu doktorum bırak demişti çünkü ağrı spor da engel diye. Hafif düzeyde yap demişti. Bence geç kilo almama sebep olan ağrılık antrenmanım ve kas gruplarımın fazla çalışmasından diye düşünüyorum. Yoksa daha fazla alırdım diye düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…