💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

İnofolic kullan kuzum arkadaşım onunla hamile kaldı ona da tehlikeye arz etmeyecek ufak polikistik över var yumurtalığında dedi kullandığı ay hamile kaldı
Çok teşekkür ederim mesajın için kuzum, bendede hormonlar birazcık bozulmuş dedi, özel diil devlet hastanesi olunca da çok kısa bir sürede bu kadar bilgi oluyor işte bende ilk andan dogum kontl filan istemedm

Hiç öyle düşünme eğer kanamadan bir şey olmuş olsaydı şimdiye kadar o çizgiler daha da silikleşir ve kaybolurdu. Rahat ol var ve seninle inşallah, bundan sonra da dua edelim sağlıkla ilerlesin ve artsın değerler. Stres yapıp canını sıkma zigotun :)
Canım inşallah ya silikleşicek diye işte korkudan yapıyorum her gün ki adetime 2 gün var :) amin canım dualar hepimizle olsun 🙏🏻❤️ en yakın zamanda sana da nasip olsun sağlıkla mutlulukla 🙏🏻 hamiş duası olucak testim güzel çıkarsa o zaman da dua edeceğim. Ama belki seninki de öyle olur henüz regl günün gelmedi:)

Tabi veririm sürekli bakıyorum zaten açıklanmış mı diye inşallah hakkımız da neyse o olur yokmuş gibi düşünelim sonradan çok üzülüyoruz

Sizde test günümü bekliyorsunuz oraya kaçırdım ben ☺️
Yok ben tahlil vermedim evde yaptım öğlen çıkan silik çizgiyi telefonda çekince görünmedi sizlere atacaktım demin yaptiim bu sefer fotoda belli oluyo sadece ben görmüyorum 😂
IMG-20230918-WA0037.jpg

Bebek istiyorsan doğum kontrol niye kullanacaksın ki plikistikover olup Hamile olanda çok ama amh önemli sonucun tam çıkmadan seni bir şeye yönlendireme
Dogum konrtl hapı tedavisi dedi, ama çocuk istedigin için infolic combi kullan 2 ay olmazsa o şeklde başlayalaım dedi,sonuçlar e nabıza düşsün sizinle paylaşırım.
Yani şimdi infolic kullancam, aslında benim hiç pcos belirtirim de yook ama olabliyor demek ki

Canım inşallah ya silikleşicek diye işte korkudan yapıyorum her gün ki adetime 2 gün var :) amin canım dualar hepimizle olsun 🙏🏻❤️ en yakın zamanda sana da nasip olsun sağlıkla mutlulukla 🙏🏻 hamiş duası olucak testim güzel çıkarsa o zaman da dua edeceğim. Ama belki seninki de öyle olur henüz regl günün gelmedi:)
Yok benim kırmızlar kapıda bekliyor geldi gelecek :) hem mutlaka ufacıkta olsa bi şey çıkardı olsaydı kalmış 3 gün. Öbür aylara inşallah . Hamişlerimiz mutlulukla tamamlasın, yeni haberleri de alalım inşallah. 🙏

Yok benim kırmızlar kapıda bekliyor geldi gelecek :) hem mutlaka ufacıkta olsa bi şey çıkardı olsaydı kalmış 3 gün. Öbür aylara inşallah . Hamişlerimiz mutlulukla tamamlasın, yeni haberleri de alalım inşallah. 🙏
Olsun ümit kesme ama bir sonraki ay nasip olsun 🙏🏻 inşallah canım isteyen herkese Allah nasip etsin hayırlı sağlıklı evlatlar❤️

Yok ben tahlil vermedim evde yaptım öğlen çıkan silik çizgiyi telefonda çekince görünmedi sizlere atacaktım demin yaptiim bu sefer fotoda belli oluyo sadece ben görmüyorum 😂Eki Görüntüle 3303432
Yaaa çok sevindim tebrik ederim canım bebiş var galibaaa gayet net görünüyor 😍 tekrarlayacak mısın yarın testini 🤩

X