💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Evde hcg testi bulunca duramadım, hayır ikinci çizgi zaten beklemiyordum ama tek çizgi de yok. sağda silik bir çizgi var sadece 🤣 idrara tekrar mı soksam napsam
Bu test sanırım inovita ya da arsima nın ovülasyon testlerinin yanında gelen test 🤣
Kız bu ne 😂 bende de var bu testlerden inanılmaz duyarlı diyorlar hcg içinde ama seninki bir değişik, bozuk çıkmış . Neyse negatif çıkmasından iyidir canım

Yok ya öyle olsa 2 kere Hamile kaldım sezeryandan sonra yapışık olsa kalmazdım ağrım kesildi ama rahmim kımıl kımıl karnımda şişti anlamadım neden hayırlısı şuan hastayım sabah hastahaneye gittim diyom ya kendime nazar seviyem benden hızlısı mezarda bu konuda yani 😅😅😅 ilaç kullanıyorum şimdi antibiyotik falan belki üşüttüm ondan böyle ağrım oldu
Yok kuzum ben 2 hamileliğim de rahim yapışıklığım vardı ilk sezeryandan kalma doktorum 2 sezeryanda temizledim dedi 3 sezeryanda bi sorun yaşamamıştım olabilir kuzum hamile kalıyorsun yani ben kaldım 😂

Klomen çok güsel 😍 üç tane yumurta yapıyordu bende. Hep ikiz hayaline sebebiyet veriyor 😍 önünde planının olması güzel. Bizi zaten yıpratan hep plansızlıktı. Ne yapacağımı bilince ben de daha morali yerinde oluyorum. Mesela bu ay aşılama tutmazsa Ekim'de de aşılama olacağım. Ama o da tutmazsa 🙄 başıma yemeni bağlayıp ağıt yakacağım zaar. Allah korusun . Akıl sağlığım için bu ay hamile kalmam lazım 🙏🙏🙏🙏😅
Ahahaha.. sonunda tup bebek falan beklerken nasil yemeniye baglandi o plan ya🤣🤣 insallah bir dahaki ay olacak olan asilamaya kalmadan bebisine kavusursun kuzum🤩

Kız bu ne 😂 bende de var bu testlerden inanılmaz duyarlı diyorlar hcg içinde ama seninki bir değişik, bozuk çıkmış . Neyse negatif çıkmasından iyidir canım
İnstgram dan sordum, ben alalı 1 yılı geçtiği için böyle bir şey mümkünmüş. Son kullanma tarihi de kasımda. Az kalsın dolandırıldım sanıyordum,😅

Bir de bunlar paketsiz olduğu için saklama koşullarına dikkat edilmesi gerekiyormuş.
Banyoda bırakmayın ve kendi kutusunda saklayın dediler.

Oo ben 5,6 kılo aldım bebegım bu surecte,senınkı ıyı bır ıkı kıloyla atlattıysan😊vıtamın duzenlı ıcınce asırı kılo yapıyo emınım buna,bugun eşim bıle dedı noldu sana hiç acıkmazdın dıye🤣kuş kadar yıyen ben doymuyorum resmen.iştah açıyor ama katlancaz mecburen napalım
Aşko ben en az yürüyüş de olsa egzersizim var ara ara. Normalde 3 yıldır haftanın 3-4 günü ağrılık antrenmanlı programlar yapıyordum kaslarım bile belirgindi. Ağrılık antrenmanını bırakalı birkaç ay oldu doktorum bırak demişti çünkü ağrı spor da engel diye. Hafif düzeyde yap demişti. Bence geç kilo almama sebep olan ağrılık antrenmanım ve kas gruplarımın fazla çalışmasından diye düşünüyorum. Yoksa daha fazla alırdım diye düşünüyorum.

X