💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Kizlar iyi aksamlar esimin semen testinde ileri hiz %30 dubbizde bazi seyler denedik 2 gun once test yaptim sonradan golge cizgi cikti hep yaptigim test onceleri cikmazdi ve adetim iki gun gecikti bugun asiri sanci cektim ha oldu ha olacam diye gogusleri cok agriyordu bugun dindi ama agrilarimda gecti galiba bu aydami olmadi ya 🥴
Neden olmadı dedin anlayamadım canım. Hamile olma ihtimalin daha yüksek bence. Yarın sabah testine yinelemelisin.

Diğer gurupta bir arkadaşa da daha kırmızı çıkarttı başka test yaptım negatif çıktık diye Hatırlıyorum yakın zaman da oldu hayırlısı olsun çiçeğim bende doğru olması taraftarıyım 🙏🏻
Başka testin varsa yapsana canım gerçekten pozitifte olabilir? Banada denk gelmişti artimed sahtesi aynısı ve negatifti hiç çizgi yoktu. Sende de olmasa çıkmazdı bence

2 yada 3 gün sonra yapıcam bu sahte hiçççç güvenmiyorum test elimde bir tane kaldı başka alma şansım da yok harcamak istemiyorum hemen ☹️
Ay bilemedim hiç bu kadar net çıkmamıştı sanki senin testlerin daha önce. Ben olsam nöbetçi eczane arardım ama sen bilirsin kuzum bekle bakalım 🙄🙏🍀

Ay bilemedim hiç bu kadar net çıkmamıştı sanki senin testlerin daha önce. Ben olsam nöbetçi eczane arardım ama sen bilirsin kuzum bekle bakalım 🙄🙏🍀
Gün gün artması beni de şüpheye düşürdü açıkçası köyde olduğum için öyle bir şansım yok o yüzden beklemek zorundayım ☹️

Eklentiler

• IMG_20230917_201703.jpg
    IMG_20230917_201703.jpg
    84,9 KB · Görüntüleme: 46
Ay kuzum inşallah "hamilesin" diyeceğiz sana bu ay ya 🙏🧿 Rabbim nasip etsin innşalah 🍀🙏 bence çizgi çok koyu. Ve bak koyulamış gün gün. Umut var. 🙏
Aminnn Rabbim hepimize nasip etsin 😍🤲🏻 ben hala inanmıyorum bu test herkesi yaktı çünkü ☹️ 3 gün sonra kesinleşir öğreniriz 😍🙏🏻

X