💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Aynen katılıyorum ne kadar ugrastigimizi bilmesine rağmen yaptı karısı da hamile her sene bı tane doğuruyor eşi de ayni şeyi bana yapmıştı çocuğu kucağımda tutuyodum bir sürü kişi vardı herkesin içinde kucagimdan çekti herkesin kucağında ne işin var diyo bebek ne anlasın halbuki ağladığı için almıştım ağlamasin diye bugün çok depresifim
Çok üzücü. Okurken bile sinir oldum. Allah’ın ona verdiği emanetiyle sana yaptığı hareket çok ağır hem de onca insanın içinde. Umarım herşey yolunda giderde ,böylesi zalim insanlardan uzakta huzur bulacağın bir yere taşınırsınız canım.

Kuzum kaset testte de hamilelik varsa çıkıyor biliyormusun erken gebelik bana para tuzağı gibi geliyor, ona vereceğin paraya kaset test 3 tane alırsın 🤭 adetime 2 gün kala erken gebelik yaptım gölge dahi yoktu çok üzülmüştüm. Ama adet günümde kaset yaptım silik çıktı. Daha 4 günün var negatif çıksada üzülme. İnşaAllah güzel sonuçlar alırsın 🥰🤲🏻
Kaset test yaptım bebeğim ama negatif çıktı, sadece bir testte pozitif vardı ben de sadece ona inanmak istedim😂 diğer erken gebelikler kesinlikle bence de para tuzağı ama bu markaya iyi diyorlar bi bakayım deneyelim. Hepimize fikir olmuş olur hem.

Kaset test yaptım bebeğim ama negatif çıktı, sadece bir testte pozitif vardı ben de sadece ona inanmak istedim😂 diğer erken gebelikler kesinlikle bence de para tuzağı ama bu markaya iyi diyorlar bi bakayım deneyelim. Hepimize fikir olmuş olur hem.
İnşaAllah canım benim 😍 bana hamilesin gibi geliyor 2 saat sonra mı yapacaksın sayfayı takip etmeye çalışıyorum sonucunu merak ediyorum girip bakıcam inşaAllah😍

Orası öyle kuzum da benim sol tüp açık sağ tıkalı iğneler sağ tarafı geliştirmiş o yüzden çatlatma iğnesi olmadım sol geriden geliyor demişti biz değerlendirme yaptık ama umudum yok tüp bebekle olacak sanırım
Ben tek tüple hamile kalanları da gördüm sanki umutsuzluğa kapılma lütfen pozitif düşünceye çok inanmaya başladım neyi dilinde zikredersen onu yaşarsın derler onun için güzel düşün güzeli hayırlısı olsun hakkında inşAllah🤲🏻🤲🏻🥰

melisaa93 melisaa93 melisaaammmmm doğum gününmüş iyi ki doğdun aşkım doğduğun ay en güzel hediye bebeğin olsun sana gelsin Rabbim hayırla sağlıkla nasip etsin inşallah 🤲🏻🤲🏻😍❤️

Ben tek tüple hamile kalanları da gördüm sanki umutsuzluğa kapılma lütfen pozitif düşünceye çok inanmaya başladım neyi dilinde zikredersen onu yaşarsın derler onun için güzel düşün güzeli hayırlısı olsun hakkında inşAllah🤲🏻🤲🏻🥰
Amin inşallah Rabbim kimseye aratmasın ❤️

Canim sen kesin bence ama ❤️🙏🏻🥹insallah bu testte de gorursun bence 3 saat yap tam yogunluugu olsun haber ver ben de takip etmeye calisiyorum bu grup cok kalabalik kaciriyorum🫶🏻🙏🏻

Benim kilom da 90 onunda etkisi oluyor heralde

Çok üzücü. Okurken bile sinir oldum. Allah’ın ona verdiği emanetiyle sana yaptığı hareket çok ağır hem de onca insanın içinde. Umarım herşey yolunda giderde ,böylesi zalim insanlardan uzakta huzur bulacağın bir yere taşınırsınız canım.
İnşallah çok istiyorum bunu gerçekten sıkıldım artık zaten bu ay da olmadı galiba günleri de tam degerlendirememistik adet olacakmış gibi sancım var

Amiin canım inşallah, isteyen herkese nasip etsin rabbim, hamislerin de sağlıkla kucağına almayı nasip etsin, sağ saglim kavusalim bebislerimize😍🙏
Canım bu arada benim hafif mide bulantılarım vardı ama bugün çok arttı, öğürme aşamasına geldi ama bir şey çıkartmadim kendimi durdurdum resmen. Prilam kullandin mi? Ben ilaç kullanmak istemiyorum çok kötü olursam ilaç kullanırım dedim ama çok kötü olmak artık bir şey yiyip icememek oluyor sanırım 😔
Eğer dayanabiliyorsan alma kuzum ilaç. Ben de ilaç taraftarı değilim. Midem bulanınca hep düz yattım. Dua ettim 🤭 Bak sen de benim gibi 6dan sonra başladın 🙈 ama süper haber vereyim sana bugün tam 13üm iştahım aşırı açıldı. Ama ilaç içince kusuyorum ona çözümüm yok 🥺🙈 bir de diş fırçalarken 🥺

X