💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Bende silik çizgi gördüm canım ama bende test hakkında birşey bilmiyorum istersen yarın sabah yeni bir testle dene

MerhabA. Hangi markaları kullandınız?bitkisel demir şurubunu hiç denememiştim, kabızlık yapıyor mu?
Yeni gördüm mesajı kusura bakmayın... Demir ilacı olarak floradix kullandım ama ciddi eksikliğiniz var ise doktorunuza danışmanını tavsiye ederim. Omega 3 you plus, çinko selenyum(selenyum quatro assos firmasının), ubiquinol (Coenzyme qh new life) kullandım

İkisində də var.

zlchntmr sinirlerim bozuldu bi yattım simdi uyandım hayırlısı ya ne yapayım sıkıldım artık gitmem kan vermeye falan adeti beklicem olursa oluur olmaz olmaz yeter bu kadar uğraş.

Ya bu teslet bizle dalga mı geçiyor çok moralim bozuldu şimdi ben senin sabahki testinde var sandım sadece ailik çıktı diye moralin bozuldu sandım
Hayır canım ben hiç çizgi göremedim ama sen bozma moralini dün yaptığın teste göre koyulmuş seninki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…