💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Çünkü doktorum verdiği zaman yumurtlama başlayacağı zamandı ilk iki gün kullanımdan sonra kahverengi akıntı gelmişti
Dostinex hakkında hic bilgim yok belkide olabilir. Ben de de oldu da damla damla kahverengi ve pudra renkte 2 gün önce anlam veremedim benim adetle ilgili sıkıntım var zaten 1 senede 3 kere gecikme yaşamıştım belki benim ondan kaynaklı olabilir değerlerim kötü çıkmıştı. Bugün adetin 41.günü hala olmadım yumurtlama üstünden 26 gün geçti olsa çıkardı testler negatif

Mhrsden alıyoruz randevuyu kolay oluyor ben bir zorluk çekmedim kadın doğum inferlite bölümünden alacaksınz randevuyu
Teşekkür ederim hemen gittiğimiz gün çekmiyorlar değil mi önce doktora mi soylemmeiz lazım? Onlar bi daha randevu filan mi veriyor acaba? Cesaretimi toplarsam gidicem inşallah biraz korkuyorum da.

Bi de kaç dk lık bi işlem acaba ?

Teşekkür ederim hemen gittiğimiz gün çekmiyorlar değil mi önce doktora mi soylemmeiz lazım? Onlar bi daha randevu filan mi veriyor acaba? Cesaretimi toplarsam gidicem inşallah biraz korkuyorum da.

Bi de kaç dk lık bi işlem acaba ?
Şimdi ilk siz gidiyorsunuz adetinizin 2 yada 3. Günü hormon testi alıyorlar sonra kan verdikten sonra ultrason için randevu alıyorsunuz bu arada eşinizin de sperm testi vermesi gerekiyor şehir hastanesi üroloji bölümüne gidip. Ultrason randevusundan sonra adetinizin 21. Günü progesteron hormonu ve smear testi için tekrar gidiyorsunuz tüm bunların hepsi yapıldıktan sonra rahim filmi için randevu veriyorlar size.. Rahim filmi 5 dklık bir olay anestezi vermiyorlar ama ben çektirmeden önce çok korkmuştum korkulacak gibi olmadı adet sancısı ile gaz sancısını birlikte yaşıyormuşsun gibi düşün öyle sancı oldu oda 1dakikalık

Şimdi ilk siz gidiyorsunuz adetinizin 2 yada 3. Günü hormon testi alıyorlar sonra kan verdikten sonra ultrason için randevu alıyorsunuz bu arada eşinizin de sperm testi vermesi gerekiyor şehir hastanesi üroloji bölümüne gidip. Ultrason randevusundan sonra adetinizin 21. Günü progesteron hormonu ve smear testi için tekrar gidiyorsunuz tüm bunların hepsi yapıldıktan sonra rahim filmi için randevu veriyorlar size.. Rahim filmi 5 dklık bir olay anestezi vermiyorlar ama ben çektirmeden önce çok korkmuştum korkulacak gibi olmadı adet sancısı ile gaz sancısını birlikte yaşıyormuşsun gibi düşün öyle sancı oldu oda 1dakikalık
Eğer iyle bişeyde dayanılır. Inşallah i kadar basit olur çok teşekkür ederim. Eşim yarın test vericek başka bi hastanede. Çok çok saolun yardımcı olduğunuz için detaylıca yazidifniz için. Ben bilkent şehir hastanesinde ağustos ayında smear testi vermiştim temiz cıktı şükür. Inşallah bir an evvel adet olurum da işlerimi hallederim çok saolun

Eğer iyle bişeyde dayanılır. Inşallah i kadar basit olur çok teşekkür ederim. Eşim yarın test vericek başka bi hastanede. Çok çok saolun yardımcı olduğunuz için detaylıca yazidifniz için. Ben bilkent şehir hastanesinde ağustos ayında smear testi vermiştim temiz cıktı şükür. Inşallah bir an evvel adet olurum da işlerimi hallederim çok saolun
Eşiniz de şehir hastanesİne versin testini başka hastanede yapılan testleri kabul etmiyorlar bizde de öyle olmuştu başka hastanede vermişti şehir hastanesinde versin demişlerdi.. Ağustos ayında yapılan smear geÇeerli olur yinede siz sorarsınız

Eşiniz de şehir hastanesİne versin testini başka hastanede yapılan testleri kabul etmiyorlar bizde de öyle olmuştu başka hastanede vermişti şehir hastanesinde versin demişlerdi.. Ağustos ayında yapılan smear geÇeerli olur yinede siz sorarsınız
Çok teşekkür ederim. Yaa eşim aslında geçen hafta sperm testi vermeye diye gitti ama yapmamışlar hormon testi yapmışlar hormonları güzel normal cıktı çok şükür. Ordaki doktor demiş ki etlik zübeyde hanıma alman lazım ürolojiye orda veriliyor sperm testi. Bende dedim ki şehir hastaneleri kcosman bence oralarda da olur doktor böyle dedi ordan alalım dedi. O şekilde yaptı gerekirse tekrar ordan da alırız artık bakalım da bi

Meyaba teyseleyim bu gruptan annem hamile çıktı şimdi 8 haftalık bir minik olduk 🥰 Rabbim isteyen herkese en güzel zamanda nasip etsin 🙏🏻🩷

Eklentiler

• IMG_20240125_121951_977.jpg
    IMG_20240125_121951_977.jpg
    124,9 KB · Görüntüleme: 63
Kızlar selaam burası daha kalabalık diye sizlere sorayım dedim. Daha önce days doctor diye bir trust kullandınız mı ? Ben sabah yaptım birşey göremedim ama az önce yaptığımda silik çizgi görüyorum. Fotoların hepsi 10 dkda çekildi

Eklentiler

• IMG_0337.jpeg
    IMG_0337.jpeg
    90,8 KB · Görüntüleme: 66
  • IMG_0338.jpeg
    IMG_0338.jpeg
    110,7 KB · Görüntüleme: 83
Kızlar selaam burası daha kalabalık diye sizlere sorayım dedim. Daha önce days doctor diye bir trust kullandınız mı ? Ben sabah yaptım birşey göremedim ama az önce yaptığımda silik çizgi görüyorum. Fotoların hepsi 10 dkda çekildi
Bende silik çizgi görüyorum ama test hakkında fikir sahibi değilim. İnşallah doğrudur🙏

X