💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Aman artık bu konuda hiç umudum kalmadı ya moralim bozuluyor. Hiçbir sorun yok görünürde olmuyor. Bu ay letu kullandım yumurtalar oluştu çatladı.Son 4 gün kaldı. Ateş tablom hamilesin diye bağırıyor, yaptığım test dur hemen öyle acele etme diyor😒
Sanırım tablo son anda çakılacak yine. @Safransari @melegim can @melisaa93 @imagination forever @bebekheyecani S simurgggg @IADK @Afratafrac @edahandro
10.gun testi negatif olabilir canim. Yine de bir 11 ve 12yi de gorelim bakalim insallah poztife doner testler. Ates tablolarindan nicesini gördük senin boyle o yuzden ona yorum yapamiyorum😌 bu arada sorun olmamasi cok guzel bisey. Insan bazen sorun olsa ve duzeltilse diye dusunebiliyor ama demekki sadece vaktini bekliyor bebis. 2023 u begenmemistir belki 2024te gelmek istemistir☺️😍😉

Yaaa çok sevindim kuzum hayırlı uğurlu olsun bize de dua et olur mu 😍😍 bir belirtin falan var mı senin geçen ay kimyasal mı olmuştu yanlış hatırlamıyorum demi
Evet kuzum kimyasal oldu geçen ay belirtim 10 gündür devam eden yoğun akıntı karında aşırı şişkinlik ve kasıklarda inğne batması gibi sancılar ama bu sancılar da 10 gündür var

Amin sağolun 🌸 yumurtlama takibi yapmış mıydınız hangi marka testle yaptınız bir de ? Beler yaptınız anlatır mısınız 😊😊
Kızlar günaydın bu sabah ilk idrarımla tekrarladım testi yine silik çizgi çıktı :)

Eklentiler

• IMG_5723.jpeg
    IMG_5723.jpeg
    73,6 KB · Görüntüleme: 67
Amin sağolun 🌸 yumurtlama takibi yapmış mıydınız hangi marka testle yaptınız bir de ? Beler yaptınız anlatır mısınız 😊😊
Valla birgebeningünlügünden ovülasyon testi almıştım onunla hiç yumurtllama görememiştim kadın doguma gittim hiçbir sorunda çıkmadı bende yumurtalıklarda bir sorunum var sandım çünkü. sonra eczaneden ovülasyon testi aldım 5li. Onunla yumurtlama ve çatlama gördüm sonunda ve 3 gün değerlendirdik. Aslında perşembe günü kan vermiştim negatif çıkmıştı ama dün içime kurt düştü annem bence var yap deyince defalarca yaptım silik çizgi çıktı. Artımed ve poll gebelik testleriyle yaptım

Valla birgebeningünlügünden ovülasyon testi almıştım onunla hiç yumurtllama görememiştim kadın doguma gittim hiçbir sorunda çıkmadı bende yumurtalıklarda bir sorunum var sandım çünkü. sonra eczaneden ovülasyon testi aldım 5li. Onunla yumurtlama ve çatlama gördüm sonunda ve 3 gün değerlendirdik. Aslında perşembe günü kan vermiştim negatif çıkmıştı ama dün içime kurt düştü annem bence var yap deyince defalarca yaptım silik çizgi çıktı. Artımed ve poll gebelik testleriyle yaptım
Aa bende bu ay o sayfadan aldım testleri baya ovdukleri icin

Canım sorun olmaz sanırım ben de hamileliğimde kullanmıştım onu 🤩
Ama için rahat etmezse doktora gidene kadar sadece folik asit de kullanabilirsin 🌸
Hamilelik öncesi diye belirtiyo ya kutuda emin olamadım sorayım sizlere dedim çok teşekkür ederim canım gerçi hepsi vitamin sonuçta🥰

Hamilelik öncesi diye belirtiyo ya kutuda emin olamadım sorayım sizlere dedim çok teşekkür ederim canım gerçi hepsi vitamin sonuçta🥰
Canım hamilelik öncesi yazıyorsa kullanma doktora danışana kadar 🤗 benim kullandığımda yazmıyordu çünkü ve 3.aydan itibaren başlamıştım kullanmaya 🤗
Birde afedersiniz idrar rengi koyu oluyormu hamilelikte benim böyle baya rengi belli koyu sarı turuncu gibi böyle
Hiç hatırlamıyorum onu ben 😅 Ama su içmeye özen göster canım suyu az içiyorsan da olabilir

Eczaneden aldığın ovulasyon testinin markası ne acaba

X