💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Amin inşallah evet haklısın ara ara çöküyorum sonra kendimi topluyorum rabbim herşeyden önce akıl sağlığımı korusun

Amin inşallah rabbim duysun hepinizin dualarınızı

Yani balım haklısın doktor progestan görerek ne sonucuna varacak sımdı neden ıstedı
Aşkım sonuç çıktı progesterona göre yumurtlama olup olmadığını hatta çatlayıp çatlamasısınız biliyor. Gayet iyi dedi ovulasyon olmuş dedi gecikme olursa ya da adet olursan görüşelim dedi

Allahım ya neler yaşamışın. İnşAllah sonucun çıkmıştır canım. Ne yaptın son durum ne?
Çıktı bugün sonuç kuzum doktoruma attım ovulasyon olmuş değer gayet iyi dedi gecikme olursa ya da adet olursan tekrar görüşelim dedi. Son 5 gün kaldı bekliyorum ateş de fena değil ama benimki son anda çakıldığı için umutlanmak istemiyorum

Allahım şafi adıyla şifa versin inşallah bebeğine sana hayırlı sağlıklı ömürler versin evlatların için hele

Ay kızlar benim yine inanılmaz bir karın ağrım kasık ağrım var regl olacak gibi 2-3 gündür. Adetten bu kadar önce mi başlıyordu acaba anlamadım gitti. Regl olacak gibiyim her an ya. Gündüz bir şey yok gece başlıyor bildiğin regl ağrısı hayret bi olay bat 5 Ocak

Ay hadı bakalım umarım guzel ılerler guzel yumoslar

Güzel haberlerini alalım inşallah yaa
Aman artık bu konuda hiç umudum kalmadı ya moralim bozuluyor. Hiçbir sorun yok görünürde olmuyor. Bu ay letu kullandım yumurtalar oluştu çatladı.Son 4 gün kaldı. Ateş tablom hamilesin diye bağırıyor, yaptığım test dur hemen öyle acele etme diyor
Sanırım tablo son anda çakılacak yine. Safransari melegim can melisaa93 imagination forever bebekheyecani S simurgggg IADK A Afratafrac edahandro

Eklentiler

• IMG_3082.jpeg
    130 KB · Görüntüleme: 73
  • IMG_3083.jpeg
    152,6 KB · Görüntüleme: 73
Ne diyeceğimi bilmiyorum ya. Hep bir umut bekliyoruz. Doktorlar çok şükür bir sorun bulamıyor her şey yolunda gibi zamanı gelmedi herhalde diye düşünmekten başka bişey gelmiyor aklıma. Tez vakitte zamanı gelsin Fundacığım. Rabbim daha dazla bekletmesin seni de bebek bekleyen isteyen diğer arkaslarımızı da her etiketlendiğim de o kadar heyecanlanıyorum ki

Tablo ateş ediyor resmen. Esin takviye kullanıyor mu?

Ben de etiketlerken düşünüyorum acaba insanları heyecanlandırıyor muyum telaşa sokuyor muyum hamile bu sefer kesin diye düşünüyorlar mıdır diye keşke bir gün onun için etiketlesem çok istiyorum. Sorun da yok ama işte Rabbimin var bir bildiği demek ki. Beklemekten başka çare yok… çok sağ ol canım benim

Gerçekten hiç bir sorun olmamasına seviniyorum ancak çok da şaşırtıcı bu durum. Senin ateşin zaten bir enteresandı bebeğim. Kaç defa seni keisn hamilesin zannetmiştik. 1-2 güne varsa bir şey netleşir zannediyorum ki. Sizin için de hayırlısı buymuş gerçekten. Dilerim 2024 yılında sağlıklı bir bebişin haberini alırsınız. Kim bekliyorsun 2024 yılında hepiniz alırsınız umarım

Dur bakalım, 2023 senin yılın değilmiş öyle düşün. 2024 yeni umutlar, yeni heyecanlar.

Ben inanıyorum en kısa zamanda bizi güzel haber için de etiketleyeceksin şükür ki bir sorun yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…