💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Çok teşekkür ederim canım. Yani hata varmı bilemicem ama bir sıkıntı oldugu kesin. Böyle oldukça da yumurtlama günlerini kaçırmışız...

Kuzum bende de oyle oldu 3 aydir hic gormedim. yumurtlama dusundugum gun kizariyordu bende bu ay farkli marka aldim bakalm bendemi sorun yoksa testtemj

Kızlar hastaneye gittim yeni geldim vajinal olarak kalp atışı duydu yeni atmaya baslamiş ilk başta göremedi aslinda sonra duydu.leke için dedim düşük tehlikesi olabilir dedi bir kere gördüğüm için iğne yazmadı bir daha olursa yazicam dedi kızlar bilmiyorum ya içim rahat değil ya haftaya tekrar gel dedi

Kızlar o an doktora diyemedim unutum bebek kaç haftalık ya kese 7+4 dedim niye öyle büyük normalde 6+6 olması lazım dedim kese önemli değil dedi bebek adet tarihine göre uyumlu degilmi dedi

Eklentiler

• IMG_20231229_100948.jpg
    56,2 KB · Görüntüleme: 54
Kuzum bende de oyle oldu 3 aydir hic gormedim. yumurtlama dusundugum gun kizariyordu bende bu ay farkli marka aldim bakalm bendemi sorun yoksa testtemj
Sımdı eskı mesajlarınıza baktm sızınkıyle aynı benımkıde tam olarak.ne demek acaba tam pık olmaması.yumurta takıbı yaptırmısmıydınız hıc

Sımdı eskı mesajlarınıza baktm sızınkıyle aynı benımkıde tam olarak.ne demek acaba tam pık olmaması.yumurta takıbı yaptırmısmıydınız hıc
Yaptirmadim bakalm herkes bi gebenin gunlugunde net pik gormedigi icin bu al laboquik aldim testim koyulasmaya basladi bi iki gune olursa pik olur pik gormezsem bakalm yumurta gelistrmek icn farkli yollar deneyecegim

Kızlar sanki yarin pik olacak gbi bugun esim isten aksam 10 da geliyor sabahta 5 te evden cikicak nobeti var 24 saat evde olmayacak sizce aksammi degerlendrsem sabahmi cok farkedermi acaba

Eklentiler

• 17038392945914056919205428277636.jpg
    83,2 KB · Görüntüleme: 44
Bence farkli bir marka deneyin mutlaka cunku benim adetlerim cok duzenlidir saat bile sasmaz yada yumurtlama olcagi zmanda akitim falan normal oluyor adetin 3 gunu hormonlarma baktirdim normal cikti endometriozism var dogumda ogrendim oda yumurta gelişimni engellermi bilemiyorm tabi bakalm bende heycanla bekliuorm bi iki gun icinde pik olup olmadığı belli olur

Şimdi okudum yumurta 20mm uzerınde degılse cok kızarmıyormus bır gebenın gunlugu.bızım yumurtalar yeterınce buyumeden mı çatlıyor nedır.Şüphelendım sımdı

Beni bilen tanıyanlarınız var en başından beri savaş veriyorum bebeğimi kaybetmemek için devamlı kanama ve 5 ayım bitti iğne tedavisi artık daha ne olabilir yıldım derken bi anda içimde büyüttüğüm bebeğimin benim katilim olabileceğini öğrendim dünyam başıma yıkıldı uzun zamandır giremiyorum çünkü iyi değilim panik atak hastası oldum ataklar geçiriyorum devamlı ölümle burun buruna yaşamak beni günden güne eritiyor 3 tane daha çocuğum var ve daha 27 yaşındayım plesenta perkreata olduğu anlaşıldı daha önce bu durumun adını bile duymamışken şimdi bununla yaşamayı hazmetmeye çalışıyorum nolur bana dua edin duanız kabul olur inşallah. Ameliyat çok zorlu ve İzmir de sadece 3 doktor yapıyor doktora ulaşmaya çalıştım 9 ocağa randevu aldım ancak günler geçmiyor Allah içime ferahlık versin kızlar gece dualarınızda ihmal etmeyin yaşamak istiyorum çocuklarımın babası yok zaten ikinci evliliğimden bu bebeğimde öksüz yetim kalsınlar istemiyorum çok kötüyüm belki mesajlarınıza bile cevap veremem durduğum yerde duramaz oldum hepinize kolay doğumlar sağlıklı doğumlar versin rabbim beni de geride kalan çocuklarıma bağışlasın

Canım seni biliyorum hep takip ediyordum yazmasamda. Çok geçmiş olsun dualarım hep seninle olacak ilk başından beri ne kadar çok zorlandığını savaşmaya çalıştığını biliyorum sen çok güçlüsün inşallah bunuda Rabbim in izniyle atlatıcaksın. Bebeği mi alacaklar ameliyatla yoksa başka birşey mi kuzum

Çok geçmiş olsun gerçekten çok üzüldüm. Hamilelik haberini verdiğini hatırlıyorum hep beraber konuşmuştuk burda. Allahım şifa versin inşallah

Kanamam olursa ölme şansım var en ufak bi kanama da şuan olursa şuan alcaklar şuan olmazsa 34 e kadar takipli bakıp alıcaklar tahminle beraber alcaklar bebeği idrar torbamdan da işlen görücem belki de kalın bağırsağımdan bilemiyorum şuan için plesenta iç organlarıma kök salmış yapışmış hepsine

Cok uzuldum bende yazmasam da gruba hamillk haberinj nasil verdigini gun gun okudum dua edicem senin icin sende moralini yuksek tut insallah kotu bisey olmcak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…