💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Aman artık bu konuda hiç umudum kalmadı ya moralim bozuluyor. Hiçbir sorun yok görünürde olmuyor. Bu ay letu kullandım yumurtalar oluştu çatladı.Son 4 gün kaldı. Ateş tablom hamilesin diye bağırıyor, yaptığım test dur hemen öyle acele etme diyor😒
Sanırım tablo son anda çakılacak yine. Safransari Safransari @melegim can melisaa93 melisaa93 @imagination forever @bebekheyecani @simurgggg @IADK @Afratafrac @edahandro
Canım sadece letu mu kullandin, çatlatma iğnesi oldun mu ?

Aman artık bu konuda hiç umudum kalmadı ya moralim bozuluyor. Hiçbir sorun yok görünürde olmuyor. Bu ay letu kullandım yumurtalar oluştu çatladı.Son 4 gün kaldı. Ateş tablom hamilesin diye bağırıyor, yaptığım test dur hemen öyle acele etme diyor😒
Sanırım tablo son anda çakılacak yine. Safransari Safransari @melegim can melisaa93 melisaa93 @imagination forever @bebekheyecani @simurgggg @IADK @Afratafrac @edahandro
Canım sorun olsa sorunun üstüne gidilir.
Ama birşey de olmayınca beklemek çok can sıkıcı 2 sene olacak nerdeyse.
Ben üst kademelerinde yaptım aşılama tüp bebek yine sonuç alamadım biliyorsun.
İnsallah vakti zamanı yaklaşmıştır.

Onun da kullandığı dönemler oldu hala da ara ara kullanıyor sperm analizi de iyi çıkmıştı. Sorun ne gerçekten bilmiyorum
Böyle sebepsiz olması da çok can sıkıcı yaa eşimin değerleri iyi değildi takviyeyle toparladık şuan kese var ama tabi devam eder mi bilemiyorum. Soruna yönelik tedavi insanı rahatlatıyor ama yine de nasip de yoksa olmuyor maalesef Rabbim nasip etsin inşallah

Kızlar 3 ay boyunca buradaydım sizinle birlikte bekledim o yüzden sonucumu sizinle paylaşmak istedim 😍😍😍😍 testi biraz önce yaptım hala inanamıyorum

Eklentiler

• IMG_20231230_130305.jpg
    IMG_20231230_130305.jpg
    109,1 KB · Görüntüleme: 71
Ateş çok güzel evet ama senin tablo bıze kac kez feykk attı , yınede daha 4 günüm var dıyorsun ne dıyorduk kırmızılar gelmeden o iş belli olmaz 🥰 sorun olmaması cok guzel bısey bu arada

Çıktı bugün sonuç kuzum doktoruma attım ovulasyon olmuş değer gayet iyi dedi gecikme olursa ya da adet olursan tekrar görüşelim dedi. Son 5 gün kaldı bekliyorum ateş de fena değil ama benimki son anda çakıldığı için umutlanmak istemiyorum
İnşAllah gecikirde hamile olduğunu öğrenirsin 🤲🏻🥰 etiketlediğin mesajlardan birinde güzel haberini okumayı bekliyorum. İnanıyorum çok az kaldı☺️

Ateşin çok iyi görünüyor testte de İnşAllah belli olmaya başlar 🤲🏻

X