💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Ayyy inşallah güzelim senin de güzel haberlerini alırız sabah yaparsan daha net çıkar sonuç ilk idrarda haber bekliyoruz senden de

Evet hanımlar artık topiğimizin sonuna gelmiş bulunmaktayız4 ay içinde elimizden geldikçe biribirimize destek olduk ve bir sürü Hamiş çıktı aramızdan rabbim hamişlerimize sağlıklı bir şekilde evlatlarını kucaklarına almayı nasip etsin bu süreçte hamiş kalamayan arkadaşlarımızada tez vakitte anne olmayı o güzel duyguyu tatmayı nasip etsin Allahım artık topiğe ekleme yapmıyorum hepinizi çok çok seviyorum iyiki bir araraya gelmişiz böyle güzel dostluklar kurabilmişizistediğiniz zaman ben buradayım yazabilirsiniz hepiniz alllaha emanet olun

Kızlar merhaba 3 gün geciktim regli günümde test yapmıştım negatifti birdaha yapmaya korkuyorum kasıklarımda ağrı yok sadece batmalar oluyor ve aşırı şişkinim regli olacak gibide değilim. Yarın sabah ilk idrarla test yapsam mı acaba

Yumurtlama tarihini biliyorsan ona göre yap bence, ben dün gece kırmızı kart yedim, bugüne kadın dogumdan randevu almıstım ama vazgectim, isin pesine düsecek gücü bulamadım kendimde, bi süre erteleyecegim bu bebis muhabbetini

Aa kuzum neden öyle diyorsun üzme kendini. Güç anne adaylarının içinde heeer zaman vardır, anne olunca tamamen ortaya çıkar o güç. Bende anne adayıyım çok strese girdim olmuyormu sorun mu var demeye getirdi hep etraf. Ama sadece 2 senelik evliyiz ve zaten 3 aydır bebiş düşünmeye başlamıştık. Adet oldugumda bende beceremiyomuyum acaba diyordum. Akışına bırak rahatlat bedenini.❤

Yok kuzum bilmiyorum bu ay ovulasyon testlerim full pik çıktı desem yeridir yarın sabahta yaparım sonra regli olmayı beklerim dedim. Senin içinde hayırlısı olsun bu ay olmazsa sonraki aylarda olur inşallah.

Akısa bırakmıs gibi hissediyordum ama bırakmamısım belli ki, en azından şu ocak ayını bos gecip subat ayında detaylı bi muayene oluruz esimle birlikte artık, Rabbim herkese hayırlısını versin insallah
burdaki herkesi tanıdıgıma cok memnunum

Kuzum herşey için teşekkür ederiz diğer aylarda inşallah güzel haberleri alırız Güzel haberlerini beklicem kendine iyi bak kuzucum

Ben bu ay havuç ve incir denedim bakalım yumurtlama ve çatlamayı yakaladım 5 ocakta belli olur. Çatlamanın üstünden 4 gün bugün aşırı kaşık ağrım var 4 gündür ara ara kendini belli edip gidiyor

Kızlar selamün aleyküm. Çok tuhaf hissediyorum. Adetime 5 gün var. Çatlamanın 9.günü ve testim pozitif çıktı. Birkaç gün takip edeceğim evde. Aslında bu aydan sonra bırakacaktık. Evde testler kalmasın diye yapayım erkenden dedim. İlk dakikada hemen çizgi. Ellerim titriyor hala. Hayırlısı inşallah. Belli de olmaz şimdi, daha adetime de 5 gün var. Biraz daha test yapmam lazım. Çok heyecanlandım.

Eklentiler

• 20231226_173725.jpg
    33,8 KB · Görüntüleme: 53
Kuzum hayırlı olsunnn ay topiğim son hamişinide çıkardım

Benim adete dört gün kala böyle çıkmıştı hadi hayırlısı inşallah

Var gibi bence kan verip kesin öğrenebilirsin şuan bende 9.günümde 27 ile öğrendim

Kızlar ben hepinizle tanıştığım için çok mutlu ve çok.şansli hissediyorum kendimi topiğimiz bize çok şans getirdi bu topik kurulduğunda da demiştim biliyorum bu topik bize şans ve uğur getircek demiśtim hepimiz sağ salim kucaklarımiza alalım bebeklerimizi .hamile kalamayan arkadaşlarda dualarimdasiniz sizi asla unutmuyorum.inşallah sizlerde bu sene güzle habeerler alicaksiniz

Sona yakışır bir şekilde bir hamiş daha tavsankulak_17 sonu güzel bitti
Canım çok teşekkür ederim. Aslında hissettim ama bu kadar erken öğrenmeyi beklemiyordum. Yıllar sonra kendimi garip hissettim. Çok mutlu ve tuhafım. 2 gebeliğimde de adet gecikmesiyle öğrenmiştim. Bu ufaklık kendini çabuk belli etti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…