💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Aralık bitince yeni açılabilir mi

Canım geç gördüm mesajını bir fikrim yok açıkçası

Canım sana bir şey sorucam. Şimdi ben galiba sağdan yumurtladım sürekli sağ tarfımda ağrı oluyor. Seninde öylemi ağrının sadece yumurtladığın tarafta olması normalmi yerleşme aşamasını geçti çünkü genel kasık ağrısı değil sadece sağ taraf

6 aylık raporlu verdi doktor her hafta bir ampul diye sağol canım ben Türkiye'de değilim ama doktorum türk ben soylerim öyle yapsın bilgilerin için teşekkür ederim canım

Ben erken öğrendim ya adete dört gün kala oda çıkmaz diye test yapmistim benimde bir hafta kaldı inşallah duyarim sen geç ogrenmişsin zaman geçmiyor sanki
Geç öğrendim çünkü korunuyodum normalde kprunmasız ilişkinin olduğu gün adet olmuştum bu yüzden ertesi gün hapı almamıştım. Tam o gün döllenmiş yumurta.te öbür ay adet bekledim 10 gün geçince öğrendim çünkü

Selam kızlar, ben dün aldığım gebelik testlerini gece lavaboya uyanınca yaptım biri belirsiz çıkınca bitane daha yaptım ama oda beyaz cizgi gibi çıktı ya ne diyorsunuz bunlara şimdi

Eklentiler

• 20231222_031418.jpg
    79 KB · Görüntüleme: 63
Selam kızlar, ben dün aldığım gebelik testlerini gece lavaboya uyanınca yaptım biri belirsiz çıkınca bitane daha yaptım ama oda beyaz cizgi gibi çıktı ya ne diyorsunuz bunlara şimdi
İlk test oturmamış ya bozuk ya da idrar damlatma olayında sıkıntı olnuş. Diğer foto da ikinci çizgi göremedim ben gebelik planınız varsa testlerinizi tekrarlayın

Canım üstteki tam oturmamış alttakinde de çok çok hafif karartı görüyorum ama bilemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…