💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

kız güldürdün beni hee senin yaşta küçük ondan bu heyecanlı haller :) benimde yaş 37 ikinciyi yapsammı diyorum kız güldürdün beni allahta seni güldürsün tez canlı anne seni
Ay çok güldüm ya karnıma sancı girdi vaallahi benim eşim ve ailesi cocuk.cok.seviyor yaaa hepsi ne zaman ikinci şimdi ikinci daha doğmadı üçüncü için ara koymayın diyorlar ya bende onlara ayak uyduruyor vallahi benim baba tarafında hepsi geç yaşta evlendi cocouk sahibi oldu bizde severek evlendik falan mevzu ikinci çocuğa geldi

Adetin 18 gun mu gecikti. O sirada tekrar yumrtalama mi oldu. Bayagi gecmis cunku. Ama testte bayagi belirgin gorunuyor cnm
Yani 3 4 aydır gecikmeli oluyorum6 7 gün öyle hesaplarsam 12. Gun falan bugun gecikmemin.bilmiyorumki hep bi şeffaf akinti var geçmek bilmeyen aynı yumurtlama zamani olan akinti gibi ama yoğun değil.2. Kızımdada geç döllenme olmuştu ama bu kadar geçmemişti.o yüzden kestiremiyorum artık canım 2. Kez yumurtladım mi ne oldu inan bilemiyorum.

Kuzum gittim işte konuştuk ya hatta senle 2 gün önce falan.ptesi gittim kan verdim hormon testi yapıldı.sokturucu verdi.sonra diğer sonuç göstermeye gittiğin başka bi doktor kullanma bekle dedi
Kuzum umutlandım bu aralar kusura bakma ya hatırladım evet şimdi inşallah varsa pozitifi görelim yoksada artık bekletmeden gelsin

Yani buyuk ihtimal ikinci yumurtlama olmustur gec dollenme de olsa bu kadr surede coktan cikardi. Adet olmadgnz donemde tekrar yumrtlamissinzdir o yuzden adetin gelecegi varsa da gelmemistir☺ yarn sabah tekrar test yap cnm. Ben de testimi tekrarladm bu sabah

Tabikide böyle çok firma var kuzum düşün beni artımet adetliyken hamile çıkardı ama değildim tabikide

Kuzum umutlandım bu aralar kusura bakma ya hatırladım evet şimdi inşallah varsa pozitifi görelim yoksada artık bekletmeden gelsin
aynen kuzum sen naptın bence hiç stres yapmadan bekleyebilirsen regl gününe kadar test yapma sana tavsiyem tabi dayanabilcenmi bilmiyorum ama

Evet onu bende düşündüm adet gelmeden yumurtladimmi acaba diye.herseyi düşündüm valla.doktora gitmeden dedim kesin kocaman miyomum falan çıkacak rahim ağzı falan kapandı ondan regl olamadım kesin ameliyat falanmı diyecek dedim sonra dedim acaba menopoza mi girdim onada erken daha saçmalama dedim.şükür testlerim yapıldı sonuçlarım güzel ama ne içerde ne kanda görünen bisey yok

Yapmadım açıkçası planlı değildi. Ama 2 kez geri çekilme oldu ay içinde o ikisini takvimde işaretlemiştim birinde gebe kalma ihtimali orta diğerinde düşük yazıyor
Anladım canım inşallah bebeğin seninledir

Merhaba
Estradiol benim 90 daydı…fsh 12 çıkmıstı. D vitaminim sizinki gibi düşüktü 8di. 2 ay d vitamini kullandım. Folik asit aldım. Fakat aynı zamanlarda almadım. Birini öğlen diğerini akşam şeklinde. 2 ay sonra hamile kaldım. Hamile kalmanın d vitamini ile doğrudan bağlantısı var. Bebeğin kalbi durduğu için tekrar hamilelik deniyorum. Doktor impryl önerdi. Fiyatı yüksek ama içeriği baya zengin. D vitamini ve impryl almanızı öneririm. Eşinizde e vitamini alsın. Erkekte sperm kalitelisi için çok önemliymiş. Doktor söyledi. İnşallah en kısa zamanda bebeklerimiz olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…