💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Selam kızlar, ben dün aldığım gebelik testlerini gece lavaboya uyanınca yaptım biri belirsiz çıkınca bitane daha yaptım ama oda beyaz cizgi gibi çıktı ya ne diyorsunuz bunlara şimdi 😕
Kuzum üstteki test bozuk alttakinde de bişey göremedim doktora git en net cevabı o verecek sana

Evet ben de tok verdim çoğunlukla aç gelin denmedi. Ama hormon yanısıra şeker demir vs gibi kan değerlerine de bakılacaksa aç olmalısınız
Kızlar 20si regl günümdü ama 3 gün geciktim akşam test yaptım negatif çıktı cuma yumurta çatlaması gördüm erken mi hala acaba pozitife döner mi

Nasıl hamile kaldınız kullandığınız yöntem takviye vs olarak..yumurtlama gününü hergün mü değerlendirdiniz
Canım sık ilişki oldu uygulamaya göre yumurtlama takip ediyorum bir gec erken fark etmedi gün aşiri oldu ilişki hiç beklemiyordum emin ol onun dışında bir tanıdığım yakı.ile hamile kaldı bende adet bitti yakı taktım ve bir hafta soğanlı su içtim canım ama bazılarında yaramıyor adet geciktiriyor kist yapan varmış bende öyle bir sıkıntı olmadı ama.bunkae hepsi bahane emin ol zamanı gelince oluyor sekiz ay sonra oldu

Hanımlaar bişey sormak istiyorum dün erken gebelik testi yapıp yollamıştım size biz çizgi vardı bugün yine yaptım erken gebelikte yine aynı sekilde cıktı normal gebelik yaptım adetim geçtiği için onda daha silik çıktı nedendir acaba

Kızlar 20si regl günümdü ama 3 gün geciktim akşam test yaptım negatif çıktı cuma yumurta çatlaması gördüm erken mi hala acaba pozitife döner mi
Canım çatlama cuma olduysa o zaman çatlamadan sonraki 7.gün oluyor testte çıkmaz zaten dolayısıyla regl tarihin 29 aralık olarak kayıyor

Canım sık ilişki oldu uygulamaya göre yumurtlama takip ediyorum bir gec erken fark etmedi gün aşiri oldu ilişki hiç beklemiyordum emin ol onun dışında bir tanıdığım yakı.ile hamile kaldı bende adet bitti yakı taktım ve bir hafta soğanlı su içtim canım ama bazılarında yaramıyor adet geciktiriyor kist yapan varmış bende öyle bir sıkıntı olmadı ama.bunkae hepsi bahane emin ol zamanı gelince oluyor sekiz ay sonra oldu
Bende soğan kürü 2 ay önce yaptım 15 gün içtim ama hamileliğe katkısı olmadı henüz adetlerimi düzenledi o yönden fayda gördüm..sorması ayıp olmazsa merak ediyorum yatakta bir saat mi beklediniz yoksa sabaha kadar falan mı

X