💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Ayyy çok sevindim canımm tebrik ederim
Sağlıcakla ilerlesin inşallahh, hamilesin tabiii
Nasıl oldu neler yaptın anlat çabuuuk
İnan bu ay hiç birşey yapmadım ne ovü testi aldım ne de gebelik testi aldım yaparım diye hatta ilişki bile sadece 2 gün oldu yumurtlama haftasında öylesine yaptık çünkü bu ayın 26sı doktor randevum vardı nasıl olsa olmucak diye konuşup üstünde durmadık

Hamilesin kuzummmm sağlıkla artsın inşallahhhçatlamadan sonra kaçıncı gündesin evde test yaptın mııı
Evde test yapmadım dün öğrendiğim gün yani 9.gündü en son ilişkiden sonra ovü testi yapmadım çünkü bilemiyorum tam Ama kızlar size bi sorum olucak benim olayım biraz tuhaf oldu dişciye gidiyordum ben çok ağrım vardı ağrı kesici falan da aldım hep diş muayanemin ikinci günü kan gelince teste gittim ve öğrendim yani radyasyon da yedim anestezi de yedim ağrı kesiciler de içtim çünkü hiç öyle birşey düşünmüyordum bu ay arkadaşım radyoloji mezunu ve dişçi şuan bir kezden problem olmaz korkma diyor ama korkuyorum B bernaad edahandro Merveeee57

korkma bişey olmaz ama sonra yasak benimde gebeliğimde diş problemim olmuştu doktorum izin vermedi ki iyiki vermemiş agrı çekmiştim

Kafa rahatlığı gerçekten önemli bir kez daha anlamış olduk
Canım ne desem bilmiyorum ama arkadaşın sorun olmayacağını söylemiş sen de çok düşünüp stres olma inşallah hiçbir sıkıntı olmaz. Kendi doktoruna da sorarsın gittiğinde
İnşallah sağlıcakla devam eder sağlıcakla kucağına alırsın canım

Ay yoruldum allaha sitem etmek gibi olmasın 1 yildir deniyoruz olmuyo
Etme kuzum o kadar çok bekleyenler var ki inşallah en güzelini en sağlıklısına tez vakitte alırsın kucağına. hayal kırıklığı çok zor ama hepimiz anlıyoruz seni ama dua etmekten başka birşey yapamıyoruz malesef

Ay yoruldum allaha sitem etmek gibi olmasın 1 yildir deniyoruz olmuyo
Etme sakın etme ben o kadar kötüydüm ki bir iki aydır 9 ay oldu bizimde olmuyor işte gidelim ne yapılacaksa yapılsın dedim eşime 2 hafta önce ağlayıp durdum sonra
o hafta hep namaz kıldım dua ettim ümitsiz olmucam dedim sen bize sağlıklı bir evlat nasip et dedim aradan daha 10 gün geçti ben dün hamile olduğumu öğrendim ve bu ay hiç üstünde durmadığım bir ay da ayın 26 su doktora gidicektik ilk defa

rabbim nasip etmiş gözyaşlarını duyup allah çok şükür kucagına almak nasip olsun

Tabi kürün etkisi oluyor bazıları zararını da gormus ben kürtaj oldum iki ay içtim anca iltihabı temizledi bu ay kaldım genelikle sabah banyo yapıyordum

Canım lekelenme başladı çok şükür 50.gün sonunda oldum artık sanırım bu ay bu kadar sevinecegimi dusunmemistim çok bunaltmisti bebis olsa iyiydi ama zamanını bekliyor sanırım sağlıklar yerinde olsunda varsın hayırlı zamanda gelsin listeye eklersin canim bat 22 aralik zaten bu ay son inşallah sen guzel bi haberle kapatırsın bu ayi kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…